Новини

Хроніка
04 Груд 2020
#ЧитаємоРазом. Девід Мітчелл, "Хмарний атлас" (про книгу)

Сьогодні на сторінці Центральної міської бібліотеки Дніпра у Facebook о 17:00, виходить нове відео проєкту #ЧитаємоРазом - Девід Мітчелл, "Хмарний атлас".

02 Груд 2020
Дивись VS читай. Девід Мітчелл «Хмарний атлас»

#ДивисьVSчитай — проєкт Дніпровської Центральної міської бібліотеки, це серія відеороликів, які знайомлять глядачів із книгами та їх екранізаціями.

До Вашої уваги – Девід Мітчелл «Хмарний атлас».

«Хмарний атлас» подібний до дзеркального лабіринту, в якому перекликаються, нашаровуючись один на одного, шість голосів: нотаріуса середини дев'ятнадцятого століття, що повертається в США з Австралії; молодого композитора, змушеного торгувати душею і тілом в Європі між світовими війнами; журналістки у Каліфорнії 1970-х, яка розкриває корпоративну змову; дрібного видавця – нашого сучасника, який примудрився...

27 Лист 2020
#ЧитаємоРазом: Кен Фоллет, "Вушко голки"

Сьогодні на сторінці Центральної міської бібліотеки Дніпра у Facebook о 17:00, виходить нове відео проєкту #ЧитаємоРазомКен Фоллет, "Вушко голки".

25 Лист 2020
Дивись VS читай. Одрі Ніффенеґґер «Дружина мандрівника в часі».

#ДивисьVSчитай — проєкт Дніпровської Центральної міської бібліотеки, це серія відеороликів, які знайомлять глядачів із книгами та їх екранізаціями.

До Вашої уваги – Одрі Ніффенеґґер «Дружина мандрівника в часі».

Усе її дитинство він був поряд – дорослий чоловік на ім’я Генрі, її найближчий друг, що колись стане її чоловіком… коли Клер виросте, а він помолодшає.

Вони познайомилися, коли їй було шість, а йому — тридцять шість. Вони одружилися, коли їй було двадцять три, а йому тридцять один...

20 Лист 2020
#ЧитаємоРазом. Кейт Аткінсон, "Життя за життям" (Відважні будьте, уривок)

Сьогодні на офіційній сторінці Центральної міської бібліотеки Дніпра у Facebook о 17:00 виходить нове відео проєкту #ЧитаємоРазом. Цього тижня було озвучено уривок книги Кейт Аткінсон "Життя за життям".

18 Лист 2020
Дивись VS читай. Ричард Метисон «Куди приводять мрії»

#ДивисьVSчитай — проєкт Дніпровської Центральної міської бібліотеки, це серія відеороликів, які знайомлять глядачів із книгами та їх екранізаціями.

До Вашої уваги – Ричард Метисон «Куди приводять мрії».

Земне життя Криса Нілсена завершилось… але виявляється попереду є щось інше! Після довгих блукань у вогкій темряві Крис опинився у місці, де немає смутку. Це – Рай… Але спокою в ньому Крис не знайшов. Його кохана…

16 Лист 2020
Сучасні німецькі антиутопії

Сьогодні у відділі документів іноземними мовами Центральнрої міської бібліотеки було проведено онлайн-огляд літератури.

16 Лист 2020
Мурали Дніпра

Сьогодні в Дніпрі створено понад півсотні муралів на фасадах багатоповерхівок та громадськіх будівель. Найяскравіші з них – у нашій віртуальній виставці.

13 Лист 2020
#ЧитаємоРазом. Мері Турелл Сьодеберґ, "Хюґе. Данське мистецтво знаходити щастя"

Сьогодні на офіційній сторінці Центральної міської бібліотеки Дніпра у Facebook о 17:00 виходить нове відео проєкту #ЧитаємоРазом.

11 Лист 2020
Дивись VS читай. Джеймс Крюс «Тім Талер, або Проданий сміх»

#ДивисьVSчитай — проєкт Дніпровської Центральної міської бібліотеки, це серія відеороликів, які знайомлять глядачів із книгами та їх екранізаціями, що вийшли в останні роки.

До Вашої уваги –  Джеймс Крюс «Тім Талер, або Проданий сміх».

Юний Тім — володар дзвінкого, заразливого сміху. Саме цим він і привертає до себе увагу дивного пана, який запропонував йому…