29 Квіт 2013
Долаємо бар’єри разом

24-26 квітня завідуюча організаційно-методичним відділом Н.В.Ваганова брала участь в роботі обласної квітневої школи з адвокації, яка проходила на базі РКЗК «Межівська ЦБС». Цікавими і змістовними були виступи: директора КЗК «Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія Титової Н.М., завідуючої відділом наукової організації і методики бібліотечної роботи Луньової І.Є.

Приємне враження залишилось від Межівської районної бібліотеки і від колективу, який працює єдиною командою.
В екологічній акції «Посадимо дерево дружби» взяли участь всі методисти області.

Щирі слова подяки нашим колегам за організацію другого дня роботи Школи. В рамках адвокаційного калейдоскопу завідуюча організаційно-методичного відділу Дніпропетровської ЦБС Ваганова Н.В. взяла участь в уроці практичного фандрейзингу «Долаємо бар’єри разом, або як заробити кошти для бібліотеки». На зібрані гроші будуть придбані книги для маленьких читачів бібліотеки, на розвиток і вдосконалення їх творчих здібностей.  З цією метою для читачів Слов’янської сільської бібліотеки ЦБС м. Дніпропетровська передано в дарунок книги: Л.Дереш «Мати все», Жуков Л.И. «Виноградарство», «Світанкова палітра: збірка поезії», «Енциклопедія для дітей».

Особливе враження залишилось від спілкування із сільським головою. І.І.Кукалом. Змістовним було спілкування із колегами-методистами: проблеми і їх рішення, досвід роботи, плани на майбутнє.

Дякуємо всім організаторам школи. Для нас, методистів,  це позитивний заряд для творчих розробок, планів підвищення кваліфікації працівників своїх систем і втілення їх в практику роботи.