22 Трав 2013
Маркетингові технології в діяльності публічної бібліотеки

22 травня в Школі професійної майстерності «Вектор успіху»  пройшло чергове заняття за темою "Маркетингові технології в діяльності публічної бібліотеки".  Для учасників заходу завідуюча організаційно-методичним відділом Н.В. Ваганова  провела  тренінг-консультацію «Інноваційні форми і методи формування суспільної думки. Адвокаційна кампанія «Бібліотека нашої громади: сучасне і майбутнє». Головний бібліотекар організаційно-методичного відділу В.О. Боярунець надала консультацію «Дослідницька робота бібліотеки: способи та методи проведення» та підвела підсумки анкетування «Бібліотека і бібліотечний колектив очима бібліотекарів».

Родзинкою Школи стало польове дослідження «Публічна бібліотека у житті місцевої громади».

З метою вивчення думки  мешканців міста та зібрання їх пропозицій щодо покращення роботи бібліотек було проведене опитування на Європейській та Театральній площах,  в сквері  ім. Леніна, парку ім. Л. Глоби і біля супермаркету  АТБ на пр. Кірова.


Цікаво пройшло спілкування  учасників  заходу: за результатами «польових досліджень» були представлені мультимедійні презентації; відбулось обговорення підсумків  роботи кожної групи; зроблені висновки та розроблені рекомендації.

Завідуюча відділу абонементу Печонкіна Н.П.  презентувала виставку літератури  «Слов’янський світ - спільне коріння, славна історія ,велика культура».