21 Черв 2013
Вектор успіху: підводимо підсумки

21 червня відбулось останнє заняття в Школі професійної майстерності «Вектор успіху». Учасники відвідали Центр культури української мови ім. Олеся Гончара, створений  у Національному гірничому університеті.  Цікавою була розповідь  Ірини Костянтинівні Цупяк про роботу  Центру.  Вона представила мультимедійну презентацію, ознайомила з експонатами, розповіла про відомих письменників   які були гостями Центру. 
Співробітники закладу  та  шанувальників творчості відомого письменника проводять велику роботу по збору та розповсюдженню матеріалів і документів  про життя та творчість Олеся Гончара.  Всі присутні сфотографувались біля верби, яка є символом  України та пов’язана з ім’ям письменника.
Слухачі Школи «Вектор успіху» склали залік за питаннями, які розглядались протягом чотирьох занять. Кожен отримав сертифікат, який засвідчує навчання в Школі професійної майстерності.
Зібрались за святковим столом, переглянули фільм за матеріалами  Школи,підготовлений організаційно-методичним відділом, обмінялись враженнями та думками.