Хроніка

Всі розділи
12 Серп 2022
Перегляд фільму "Наші найперші"

Бібліотека української діаспори імені сенатора Джона Маккейна запрошує всіх бажаючих на перегляд документального фільму Вахтанга Кіпіані про історію переселення українських емігрантів до Канади.

11 Серп 2022
Бібліотекарі рекомендують Музей історії Дніпра

Бібліотекарі Дніпровських міських публічних бібліотек рекомендують Музей історії Дніпра - місце, де поєдналися минуле і надсучасне!

08 Серп 2022
Долучаймося до Української цифрової бібліотеки

Друзі, запрошуємо вас долучитись до Української цифрової бібліотеки (УЦБ). Читайте безкоштовно, легально та підтримуйте українське! Бібліотека пропонує сучасні та класичні твори вітчизняних та закордонних авторів – художні, науково-популярні, публіцистичні.

08 Серп 2022
Наталії Дев'ятко

Відтепер маємо у Центральній бібліотеці чудову книгу Наталії Дев’ятко з автографом авторки. Щиро вдячні пані Наталії за дарунок і запрошуємо читачів ознайомитись з виданням у відділі сімейного читання.

06 Серп 2022
Історичний екскурс від Юрія Берестеня

Цієї суботи в Бібліотеці української діаспори імені сенатора Джона Маккейна відбувся черговий історичний екскурс від кандидата історичних наук і співробітника Музею історії Дніпра Юрія Берестеня.

06 Серп 2022
Біженці в роки Першої світової війни

Запрошуємо всіх бажаючих на лекцію Юрія Берестеня про обставини організації системи соціальної опіки біженців в роки Першої світової війни.

01 Серп 2022
Подяка дніпровським письменникам

Щиро дякуємо нашим друзям, дніпровським письменникам, які взяли участь у черговому етапі великого благодійного проєкту #ART_наступ: Book толока. 

26 Лип 2022
ART_наступ: Book толока

Друзі! З радістю повідомляємо, що 30.07.2022 з 11.00 до 16.00 відбудеться Благодійна акція #ART_наступ: Book толока. На вас чекають безліч майстер-класів, цікаві зустрічі, автограф-сесії з відомими письменниками та дууууууже багато книг!

25 Лип 2022
Навчання бібліотекарів Дніпра

А хто тут вчиться? Найкращі бібліотекарі міста. Нова хвиля справжніх атракціонів для мозку від наших колег з Луганщини за програмою «BrainPark».

22 Лип 2022
Перегляд документального фільму "Три Івани"

Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на перегляд документального фільму "Три Івани. Історії українців у Казахстані", який  розповідає про долю українців, яких під час операції "Захід" в 1947 році було депортовано до Казахстану (а йдеться про 80 тисяч наших земляків, вивезених за один день у товарних вагонах!).