Хроніка

Всі розділи
26 Верес 2021
Урок малювання

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує дітей від 7 років та дорослих на урок малювання від хобі-групи "Натхнення".

26 Верес 2021
Творча спадщина Лесі Українки

Дніпровська Центральна міська бібліотека та Асоціація композиторів Дніпра запрошують всіх охочих на літературно-музичну програму, присвячену творчості поетеси Лесі Українки.

 

25 Верес 2021
Фортепіанна спадщина Олександра Скрябіна

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує усіх бажаючих на концерт фортепіанної музики у виконанні лауреата міжнародних конкурсів Гліба Адлуцького.

24 Верес 2021
Презентація книги «Подих мандрів»

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує любителів яскравих вражень та подорожей на презентацію книги Стасі Клюфас «Подих мандрів».

24 Верес 2021
Освітня колиска Дніпра

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує на чергове засідання лекторію «Цікаве про рідний край», присвячене 105-річчю від дня відкриття Вищих жіночих курсів та 120-річчя від дня відкриття Катеринославського комерційного училища – «Освітня колиска Дніпра».

21 Верес 2021
Український скульптор, педагог, громадський діяч Петро Капшученко

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує любителів історії на чергову лекцію "Діаспоріани" Миколи Чабана, на якій ви дізнаєтесь про нашого земляка, відомого скульптора, графіка, педагога та громадського діяча Петра Капшученко.

15 Верес 2021
Бібліотечна толока у Центральній міській бібліотеці

До Всеукраїнського дня бібліотек Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх хто любить книгу і читання на Бібліотечну толоку.

12 Верес 2021
Композитори Дніпра рідному місту

12 вересня на честь святкування 245-річчя міста Дніпро в Центральній міській бібліотеці пройшла літературно-музична програма «Композитори Дніпра рідному місту».

12 Верес 2021
Композитори Дніпра рідному місту

Дніпровська Центральна міська бібліотека та Асоціація композиторів Дніпра запрошують всіх охочих на літературно-музичну програму, присвячену святкуванню Дня міста.

10 Верес 2021
BIBLIOBUS: перезавантаження. Бібліотека-філія №4

10 вересня у Бібліотеці-філії №4 відбулась презентація виставки ретро фотоапаратів з колекції Аркадія Мількіна. Подія проходить в рамках спільного проєкту Дніпровської Центральної міської бібліотеки і Технічного музею «Машина часу» - «BIBLIOBUS: перезавантаження», реалізований за підтримки програми «Культурна столиця».