Хроніка

Всі розділи
18 Груд 2020
Новорічна прикраса у стилі еко: віртуальна майстерка

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих прийняти участь у віртуальному мастер-класі з виготовлення новорічної еко-прикраси із використаного паперу.

18 Груд 2020
Позачасся: Рільківські читання

Почесне Консульство Австрійської Республіки в місті Дніпро та Дніпровська Центральна міська бібліотека мають честь запросити Вас на Рільківські читання на пошану австрійського поета-символіста і з нагоди 185-річного ювілею Райнера Марії Рільке. Подія відбудеться в онлайн-режимі 18 грудня о 15:00

11 Груд 2020
Торба vs пакет: віртуальна майстерка-лекція

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих прийняти участь у віртуальному мастер-класі з прикрашання еко-торбинки.

04 Груд 2020
#ЧитаємоРазом. Девід Мітчелл, "Хмарний атлас" (про книгу)

Сьогодні на сторінці Центральної міської бібліотеки Дніпра у Facebook о 17:00, виходить нове відео проєкту #ЧитаємоРазом - Девід Мітчелл, "Хмарний атлас".

02 Груд 2020
Дивись VS читай. Девід Мітчелл «Хмарний атлас»

#ДивисьVSчитай — проєкт Дніпровської Центральної міської бібліотеки, це серія відеороликів, які знайомлять глядачів із книгами та їх екранізаціями.

До Вашої уваги – Девід Мітчелл «Хмарний атлас».

«Хмарний атлас» подібний до дзеркального лабіринту, в якому перекликаються, нашаровуючись один на одного, шість голосів: нотаріуса середини дев'ятнадцятого століття, що повертається в США з Австралії; молодого композитора, змушеного торгувати душею і тілом в Європі між світовими війнами; журналістки у Каліфорнії 1970-х, яка розкриває корпоративну змову; дрібного видавця – нашого сучасника, який примудрився...

27 Лист 2020
#ЧитаємоРазом: Кен Фоллет, "Вушко голки"

Сьогодні на сторінці Центральної міської бібліотеки Дніпра у Facebook о 17:00, виходить нове відео проєкту #ЧитаємоРазомКен Фоллет, "Вушко голки".

25 Лист 2020
Олегу Андрішко

Центральна міська бібліотека Дніпра та наші читачі висловлюють подяку поетові, прозаїку, драматургу Олегу Андрішко за літературний дарунок – збірку поезій «Антисанітарія».

 
25 Лист 2020
Дивись VS читай. Одрі Ніффенеґґер «Дружина мандрівника в часі».

#ДивисьVSчитай — проєкт Дніпровської Центральної міської бібліотеки, це серія відеороликів, які знайомлять глядачів із книгами та їх екранізаціями.

До Вашої уваги – Одрі Ніффенеґґер «Дружина мандрівника в часі».

Усе її дитинство він був поряд – дорослий чоловік на ім’я Генрі, її найближчий друг, що колись стане її чоловіком… коли Клер виросте, а він помолодшає.

Вони познайомилися, коли їй було шість, а йому — тридцять шість. Вони одружилися, коли їй було двадцять три, а йому тридцять один...

23 Лист 2020
Листопад 2020

Завідуюча відділом художньої літератури Центральної бібліотеки Олена Петренко пропонує прочитати нові книги, які надійшли до Центральної міської бібліотеки.

20 Лист 2020
#ЧитаємоРазом. Кейт Аткінсон, "Життя за життям" (Відважні будьте, уривок)

Сьогодні на офіційній сторінці Центральної міської бібліотеки Дніпра у Facebook о 17:00 виходить нове відео проєкту #ЧитаємоРазом. Цього тижня було озвучено уривок книги Кейт Аткінсон "Життя за життям".