Хроніка

Всі розділи
22 Січ 2022
Музика - мій талісман

Центральна бібліотека запрошує любителів фортепіанної класики на музичну програму "Музика - мій талісман" у виконанні Олени Кулішкіної, викладачки Дніпропетровського фахового мистецького коледжу культури.

19 Січ 2022
Презентація історичного коміксу "Оборона Замостя. Легенда про лопату"

19 січня 2022 року в Бібліотеці української діаспори відбудеться презентація першого історичного мальопису (коміксу) "Оборона Замостя. Легенда про лопату".

15 Січ 2022
Щедрий вечір

Вертеп, щедрівки, колядки та майстер-клас для малечі "Різдвяний павук" чекають на вас у святковій програмі "Щедрий вечір."

14 Січ 2022
Листопад-грудень 2021

Шановні користувачі! Пропонуємо вам ознайомитись із новими надходженнями книг. Видання надійшли до відділів Центральної бібліотеки та бібліотек-філій у листопаді та грудні 2021 року.

14 Січ 2022
Старий добрий Новий рік!

Центральна бібліотека разом з письменниками Дніпра запрошують любителів поезії на літературну програму "Старий добрий Новий рік!" послухати митців рими і слова.

12 Січ 2022
Дивись VS читай – Террі Пратчетт «Батько Вепр»

#ДивисьVSчитай — проєкт Дніпровської Центральної міської бібліотеки, це серія відеороликів, які знайомлять глядачів із книгами та їх екранізаціями.

До Вашої уваги – Террі Пратчетт «Батько Вепр»

12 Січ 2022
Алексєєнкові С. В.

Колектив та читачі Центральної бібліотеки щиро дякують Алексєєнкові С. В. за книгу «Інформація, інформатика та метрологія».  Книга стане у нагоді інженерно-технічним працівникам, які займаються питаннями метрології та вимірювальної техніки, а також викладачам і студентам технічних спеціальностей. Запрошуємо до відділу галузевої літератури ознайомитись з виданням.

11 Січ 2022
З вдячністю до всіх

Літературна зустріч «З вдячністю до всіх» до міжнародного Дня «Спасибі!» - це шанс кожного сказати такі важливі слова тому, хто на них заслуговує!
Запрошуємо усіх літераторів і читців поезії на теплий вогник. З собою - гарний настрій, декілька віршів і трошки сміливості взяти участь у грі!

10 Січ 2022
Новорічні дива

Центральна бібліотека запрошує пройнятись святковою атмосферою завітавши на виставку дитячих робіт "Новорічні дива".

10 Січ 2022
Аліса в Задзеркаллі

Завдяки акторам Народного театру «Чародій» напередодні Різдва в Центральній бібліотеці ожила казка.