Хроніка

Хроніка
14 Лип 2015
Липень 2015

1 місце

Gallery Img84.4ІТА

Э-40

Эко У.

Баудолино.- СПб.: Симпозиум, 2005.- 544с.

 

Тринадцатилетним мальчиком из итальянской глуши Фридрих Барбаросса взял Баудолино на воспитание. Мальчуган оказался смышленым и очень скоро смог не только фиксировать события, но и творить историю в прямом понимании этого слова.

2 місце

Gallery Img84.4УКР6

З-12

Забужко О.

Тут могла б бути ваша реклама.- Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014.- 320с.

 

Героїня творів відомої української письменниці, що були написані з 80-х років минулого століття, молода жінка, що прагне любові. Але до того ж вона українка, що прагне свободи.

3 місце

Gallery Img84.4УКР6

Д 36

Дереш Л.

Намір.- Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014.- 336с.

 

Що може побачити людина, якщо вона пильно вдивляється в очі смерті? Чи може людина вийти переможцем в цьому спогляданні?

4 місце

Gallery Img84.7США

Д42

Джордж Э.

В присутствии врага.- М.: Иностранка, 2006.- 704с.

 

Маленькие и беззащитные дети могут пострадать из-за грехов их родителей, какой бы величины эти грехи не были, да и были ли вообще? Сможет ли команда опытных полицейских  разобраться в безумных мотивах преступника, учитывая, что в их ряды забрался враг?

5 місце

Gallery Img84.4УКР6

К38

Кідрук М.

Твердиня.- Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014.- 592с.

 

В компанії студентів постала проблема куди поїхати на канікули. Випадкова зустріч з незнайомцем направила друзів на пошуки таємничого міста Таїтіті, що глибоко заховане в джунглях Перу. До місця призначення вдалося дістатись доволі швидко і без значних втрат, але омріяне місто виявилося не вельми гостинним і вже приготувало їм купу неприємних сюрпризів.

6 місце

Gallery Img84.4УКР6

Л63

Лис В.

Соло для Соломії.- Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014.- 368с.

 

 Незважаючи на тяжкі часи і чоловічу зрадливість, звичайна жінка з маленького українського села не стала до людей злою, а зберегла в своєму серці здатність творити добро.

7 місце

Gallery Img84.4ЮЖН

С50

Смит У.

Седьмой свиток.- М.: АСТ: АСТ МОСКВА, 2009.- 638с.

 

Расшифровка  древнего свитка  может оказаться очень опасным мероприятием,  если в конечном итоге выяснится, что записи рассказывают о несметных багатствах и месте их нахождения. Мирная музейная работа была прервана жестоким преступлением, и молодой сотруднице Каирского музея приходиться отправиться в далекое и опасное путешестие, чтобы не дать безжалостным убийцам насладиться победой.

8 місце

Gallery Img84.4УКР

Б 43

Белімова Т.

Київ.ua.- Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2013.- 256с.

 

Колись щаслива сімейна пара розвалилась на шматки. Зібрать до купи людей і їх почуття, дійти до суті справи намагається в своєму романі молода українська письменниця Тетяна Белімова.

9 місце

Gallery Img84.4ФРА

В17

Ванье Н.

Белль и Себастьян.- Харьков: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»; Белгород: ООО «Книжный клуб «Клуб семейного досуга», 2014.- 352с.

 

Большой зверь убивает мирный скот в окрестностях небольшого горного городка во Франции в то время, когда во всей Европе идет большая война, уносящая жизни многих мирных людей. Восьмилетний Себастьян встречает на тропе огромную собаку, которая станет ему добрым другом и поможет хорошим людям в беде.

10 місце

Gallery Img84.4УКР6кр

Г15

Галетка О.

Гроші, Куба і література.-Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2013.- 288с.

 

Коли молодий письменник -початківець Микола отримав від видавця невтішний відгук про свій твір, то махнув на нього рукою і при першій нагоді продав його  чужим людям. Аж тут виявилося, що писанина майже геніальна, до того ж отримала першу премію на літературному конкурсі. Починаючи з цього місця в героя починаються душевні муки, які, не припиняючись ні на мить, загрожують перетворити молодий організм у божевільну ляльку.

Залиште коментар