22 Верес 2015
Творча зустріч в бібліотеці №22

20 вересня користувачі бібліотеки-філіалу № 22 Кіровського району мали можливість одночасно зустрітись з керівниками творчих об’єднань, організованих на базі бібліотеки. Зустріч «Дозвольте відрекомендуватись…» відбулась у рамках конкурсу творчої  майстерності «Моє місто – моя бібліотека». Завідувач бібліотеки Ніна Іванівна Северин представила учасників і гостей заходу. 

Студія «Музичне коло друзів» організована Анею Павловою. Своє завдання керівник студії бачить у тому, щоб навчити любителів музики орієнтуватись у її стилях і напрямках, познайомити з різноманітними музичними інструментами. 

На заняттях увага приділяється імпровізації, кожен може показати своє бачення того чи іншого музичного твору. Чудові імпровізовані мелодії виконали А. Павлова (гітара), С. Табачук (флейта) та Є. Сарник (скрипка). 

Кожну третю п’ятницю місяця у бібліотеці працює психологічний гурток «Душа з душею розмовляє», керівником якого є психолог Ю.А. Лесько. Відчути кожного, знайти потрібні слова, розібратись у найскладніших ситуаціях і дати пораду – у цьому полягає робота Юрія Анатолійовича. 

На заняття до нього приходять молодь і люди похилого віку, до кожного він знаходить підхід, а за допомогою різноманітних тренінгів допомагає людям утверджуватись у собі, знаходити вихід із важких ситуацій.

Бібліотекар Інна Гетманенко представила клуб «Вдохновение», основоположником якого був дніпропетровський журналіст О. Мухарєв. 

Клуб поєднав у собі любителів слова, музики, мистецтва. Інна виконала на фортепіано декілька популярних мелодій. Свої ліричні вірші читала Єва Істр. У виконанні дніпропетровського композитора і музиканта Олега Мелещука звучали романси, пісні на слова Л. Третяк та М. Мілоша, а пісню «Марсіанка» зал дружно йому підспівував.

Сімейний клуб «Счастливые родители, счастливые дети» нещодавно організований у бібліотеці. Його керівник, у минулому педагог, Олена Леонідівна Заїка, приділяє багато уваги відносинам між чоловіком і жінкою, батьками й дітьми. Під час виступу вона запропонувала всім взяти участь у двох тренінгах, де присутні спробували один-на-один вербально поспілкуватись та, організувавшись по троє, за короткий час вияснити уподобання кожного

Олена цікавиться арт-терапією; є автором багатьох благодійних проектів, один з них - «Здоровая пища», вона представила на заході. 

Відомий у Дніпропетровську фотограф Сергій Гуназа проводить заняття у фотостудії «Фото-Днепр», допомагають йому фотограф Юрій Пржилюрко та професор, викладач філософії ДНУ, любитель-фотограф Стас Безкоровайний.

Любителі своєї справи, люди, які знають про мистецтво фотографії якщо не все, то майже все, із захопленням розповідали про свою улюблену справу. На заняттях фотостудії вони розповідають про жанри фотографії, програмні забезпечення, діляться секретами майстерності. С. Безкоровайний виступив із лекцією з філософії фотографії, запис якої буде викладено в мережу Інтернет. 

Багато слів подяки було сказано бібліотекарям за їх участь у підготовці засідань клубів, гуртка та студій – цікава інформація та виставки літератури завжди були і є яскравим доповненням у їх роботі.

Фіналом зустрічі став музичний джем, який подарували всім присутнім молоді музиканти.