18 Верес 2015
Бенефіс читача в бібліотеці №1

Сьогодні бібліотека, переживаючи важкі часи, залишається тим осередком, який надихає відвідувачів на добрі справи, змушує їх замислитися над  подіями, що роблять наші душі небайдужими і щирими. Саме  такі відчуття - відчуття доброти, співпричетності, захвату талантами  і великої поваги до людей,  пробуджує  захід, що відбувся 18 вересня 2015 року у  бібліотеці – філіалі №1  в рамках   проведення конкурсу творчої  майстерності «Моє місто – моя бібліотека». Колективом бібліотеки на конкурс було представлено бенефіс читача - «У завитку і візерунку руки творять творчу думку».

Яскраві, неповторні і різнопланові картини, як і сама автор, аматор -  художник Любов Миколаївна Реут не залишили нікого байдужими. Чуттєві українські пісні виконані нею у дуеті з  Поліною Семенівною  Дроб’язко    викликали у присутніх і сльозу і посмішку.

Збірку віршів «Дзвін моєї душі» та сповідь про свій шлях до поезії представила поетеса Маргарита Бутеліна.  Її поезія настільки жива і чутлива, пройнята  добром і щирістю, що вражає мудрістю і викликає захват цією жінкою.

 Вразили всіх присутніх на заході роботи майстрині рукоділля Юлії Гордієнко. Не можна було відвести очей від чудових прикрас з бісеру, художньо виконаних,з вишуканим смаком, а  картини, вишиті руками Юлії, підкорили високою майстерністю і кропіткою працею.

От такі вони, наші читачі, обдаровані, талановиті, небайдужі і чутливі. Саме стіни бібліотеки, спілкування з однодумцями, надихають їх на творчість, яка спонукає нас всіх бути щирими і добрими до всього, що оточує.