01 Жов 2015
Бенефіс у бібліотеці –філіалі №31

У теплій, дружній атмосфері 23 вересня в бібліотеці – філіалі №31 відбувся Бенефіс  читача. Але це був не просто бенефіс постійного і давнього читача бібліотеки – Кузьменко Анастасії Марківни, а бенефіс самої бібліотеки і її улюблених читачів.

Всіх присутніх захопила розповідь Анастасії Марківни про свій життєвий шлях. Не зважаючи на свій поважний вік – 91 рік, вона настільки вразила своєю людяністю, оптимізмом та всеохоплюючою любов’ю до людей, до життя, до мудрої  книги, що задала позитивний настрій  усьому заходу.

На протязі вечора, присутні мали нагоду ознайомитися з творчістю  Бутеліної Маргарити Юріївни та романсами  на  її вірші у виконанні Мелещука Олега Олександровича. Свої вірші читали постійні відвідувачі бібліотеки: Зайцева Ольга Дмитрівна та Озерна Валентина Леонідівна . 

Ліричну атмосферу вечора  створили пісні у виконанні Семенюк Людмили Михайлівни та романси у виконанні Коренської Людмили Григорівни, її романс «Мадам бібліотека» здійснив незабутнє враження на відвідувачів.

Психолог Вікторія Володимирівна Касьянова, яка є ведучою коуч-клубу «Барви життя», зуміла об’єднати всіх присутніх і настроїти на добро і позитив. 

Зустріч, яка відбувалася протягом двох годин, пройшла на одному диханні, часу було не помітно. Присутні, які вперше відвідали бібліотеку, зворушені атмосферою заходу, гостинністю її господарів: Латишевої Наталії Вікторівни, Коренської Людмили Григорівни, Бєлкіної Наталії Анатоліївни.

Лейтмотивом всього вечора стали слова Вікторії Володимирівни Касьянової: «Прожити життя необхідно так, щоб на Небесах попросили виконати його ще раз на біс».