13 Жов 2015
Висновок про виїзд в бібліотеку-філіал № 12. ( ж/м Одинківка)

22 вересня  2015 року бібліотека-філіал №12 святкувала свій ювілей « Нам- 65».Цей захід пройшов в рамках проекту - Бібліотечний вересень.

Мета заходу:знайомство з історією бібліотеки та показати значення бібліотеки,як культурного осередку, в житті мешканців мікрорайону.

Читачі добре підготувались та організували стіл для гостей,прикрасили своїми випічками та фруктовими дарами із власних садиб.

Ведуча та завідуюча бібліотекою-філіал № 12 провідний бібліотекар Клячина Наталія Генадієвна почала захід з історії бібліотеки, прочитала листи постійних читачів,які користуються бібліотекою понад 50 років. 

Яка була бібліотека в минулому розповіла бібліотекар,яка  раніше працювала в цій бібліотеці , Смирнова Любовь Олександрівна. 

З привітанням до бібліотеки завітав депутат,заступник голови Самарського райвиконкому Райєсханов Андрій Борисович. Він запевнив,що завжди користувався бібліотекою і буде підтримувати  її  як представник влади та подарував книгу з історії міста - Дніпропетровськ архітектурний.

Також бібліотеку  привітали колеги з бібліотечної системи та вручили подарунки. Наприкінці заходу була показана концертна програма за участю юних читачів б/ф №12: гурт «Яскраві барви» прочитав вірші про бібліотеку та про Україну, юні музиканти грали на музичних інструментах та співали пісні, дитячий колектив ,керівник Марченко Ганна,станцював танок - Кукла, дует - Віват продемонстрував спортивний танок.

Постійний читач Писаренко Віра Филипівна проспівала українські пісні, а ведуча заходу проспівала романс. 

Всі слухачі і учасники були задоволені святом рідної бібліотеки. За святковим столом актив бібліотеки ініціював  свою постійну допомогу в проведені цікавих і корисних  справ.

                                                                                                                                                                             Друбецька Лариса