13 Жов 2015
Висновок про виїзд до бібліотеки-філіал №7 18.09.2015

18 вересня 2015 року в бібліотеці-філіал № 7 відбувся захід в рамках проекту « Бібліотечний вересень» на тему «В обіймах часу». Назва заходу взята з книги дніпропетровського поета, колишнього читача бібліотеки Петра Івчука.

Мета заходу: підняти престиж книги і бібліотеки, познайомити молодь з історією рідного краю (мікрорайону та бібліотеки),патріотичне виховання.

Учасники заходу : учні гімназії Ленінського району;

Гості:

-постійні читачі бібліотеки Куксова Т., Щербань Н.Г., Савойська Т.М.;

-дніпропетровський  поет, член НСПУ Шкляр А.;

-колишній працівник бібліотеки Толстенко О.

Захід відкрила провідний бібліотекар Гавриш Анна Іванівна та розповіла про значення бібліотек в  суспільстві. 

Ведуча заходу бібліотекар Шелудько Валентина звернула увагу присутніх  на книжки, присвячені історії міста і запросила на віртуальну краєзнавчу мандрівку по рідному краю. 

Слухачі почули цікаві факти щодо історії бібліотеки, про вулиці Ленінського мікрорайону. Цю розповідь вела постійний читач і шанувальник історії свого краю Куксова Тетяна. Своєю розповіддю Тетяна дала зрозуміти скільки корисної та пізнавальної інформації можна знайти в книжках бібліотеки. Її доповнила учениця гімназії, розповів про історію назви вулиці Авіаційна.

Дніпропетровський поет Анатолій Шкляр, який все життя проживає у даному мікрорайону   згадав яскраві факти з дитинства і прочитав свій вірш - Спомини дитинства.

 Колишній працівник бібліотеки Ольга Толстенко розповіла, як  цікаво було і зараз бувати в бібліотеці, зустрічатись з цікавими людьми. Що інтернет- це добре, але  спілкування з книгою це інше, це пам’ять історії.

Про зустріч з великим українським поетом Василем Стусом розповіла постійний читач Тамара Миколаївна Савойська. Їй він присвятив вірш. Згадала про свою долю, що народилась у в’язниці, бо батьки були політв’язні. Потім все життя присвятила медицині. 

Нелля Григорівна Щербань, ще один постійний читач, прочитала свій вірш « Звернення до молоді» і закликала любити свою Батьківщину і бути її патріотом.

На таку душевну і незвичайну розмову завітав депутат, постійний її помічник Андрій Вікторович Кириєнко (см. на фото справа).

Керівник учнів гімназії Демченко О.С. показала картини, які намалювали дніпропетровські художники мікрорайону.

Була представлена виставка « Моє місто-моя бібліотека», присвячена історії бібліотеці-філіал №7 на вул..Новоорловській,13.

Всі присутні залишились небайдужими та задоволеними від такої корисної та пізнавальної зустрічі.

Захід відвідала провідний бібліотекар соціокультурного центру Друбецька Лариса Іванівна.