Хроніка

Хроніка
26 Лют 2016
Лютий 2016

1 місце

Gallery Img84.4УКР6

П84

Прохасько Т.

Одної і тої самої. – Чернівці: Книги – ХХІ, Meridian Chernowitz, 2013. – 240с.

 

Сучасна Україна, вважає розумний Тарас Прохасько,  – це країна постмодернізму і тут можливе все. Можливо тому, що весь час ми йшли шляхом двовір’я (християнства і поганства)  і , як приклад, випали з європейського контексту і, зрештою, самі породили Росію.

2 місце

Gallery Img84.4УКР6

Ш66

Шкляр В.

Чорне сонце. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 304с.

 

Сакральний знак Чорне Сонце здатний був дати людям нове джерело енергії, аби вони вистояли в годину найтяжчих випробувань. Цей знак забезпечував тісний зв’язок з предками і тому бійці полку  «Азов»  наносили його на своє тіло в надії на особливу силу і витривалість.

3 місце

Gallery Img84.7США

О-46

Озеки Р.

Моя рыба будет жить. – Москва: Издательство АСТ, 2015. – 478с.

 

Жив ли кот, запертый в ящике с токсическим веществом, существуем ли мы, когда на нас никто не смотрит, ответит ли эта книга хоть на один поставленный в ней вопрос? Мы этого не узнаем,  пока ее не откроем. Но не забудьте, что в ней всего  лишь слова.

4 місце

Gallery Img84.4УКР6

Г96

Гусейнов Г.

Одіссея Шкіпера та Чугайстра: окупаційний роман. – К.: Ярославів Вал, 2015. – 416с.

 

В степовому українському містечку на зміну радянській владі приходить фашистська. В очікуванні отримання незалежності перебувають патріоти і навіть ті, хто раніше ними не був. Очима молодого хлопчини ми з вами побачимо як надії народжуються і вмирають.

5 місце

Gallery Img84.4УКР6

О-40

Ода до радості. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. – 272с.

 

Збірка  включила в  себе оповідання письменників з різних куточків нашої країни, які знайшли в своєму житті радісні моменти і поділилися ними з нами. Радість в кожного з них виразилась в різних подіях і переживаннях, але, безумовно, кожен прагнув поділитися тільки добром.

6 місце

Gallery Img63.3(4УКР)64

К38

Кідрук М.

Небратні. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 304с.

 

Відійшовши від мандрівних і фантастичних сюжетів,  Макс Кідрук цього разу в публіцистичний характер висловив своє відношення до сучасного стану  країни, що веде війну з росіянами, яким промили мізки великодержавні засоби інформації.

7 місце

Gallery Img84.4РОС6

А44

Акунин Б.

Планета  Вода: Приключения Эраста Фандорина в ХХ веке. – Москва: «Захаров», 2015. – 416с.

 

Три истории  из практики  сыщика Эраста Петровича вошли в сборник  известного, благодаря своему неординарному герою, Бориса Акунина: технократическая, ностальгическая и идиотическая. Насколько захватывающими они получились, судите сами.

8 місце

Gallery Img84.4УКР6

Г94

Гуменюк Н.

Енна. Дорога до себе. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. – 256с.

 

Часто зло ховається за яскравими планами порятунку людства.  Доктор Сон намагається зробити людину щасливою і досконалою, позбавивши її спогадів про  минуле життя. Енна спроба досягнути позитивного результату в його дослідах, завдяки випадковій зустрічі,  схоже,  знову не вдасться.

9 місце

Gallery Img63.3(4УКР)61

Л82

Лубєнський С.

Степовий пірат. – Чернівці: Книги – ХХІ, 2014. – 176с.

 

«Нас вчили, що він був бандит», - відповідали мешканці Гуляй – Поля, коли мандрівний поляк запитував в них про Нестора Петровича Махна. Чи справді так було, чи довгі роки радянської влади змушували тримати язика за зубами земляків  козацького батька?

10 місце

Gallery Img84.4ІСП

М42

Медиано Л.

Обряд посвящения. – Харьков: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»; Белгород: ООО «Книжный клуб «Клуб семейного досуга», 2010. – 528с.

Как сильно отличаемся мы от первобытных людей, намного ли изменилась природа человека за века свого развития? Ничуть не изменилась, делаем мы вывод, закрыв прочитанню книгу, но,спасибо автору, надежду он нам  все-таки оставил.

Залиште коментар