23 Верес 2016
Вітаємо з ювілеєм, Бібліотеко!

23 вересня 2016 року відбулося урочисте святкування 65-річчя  бібліотеки-філіалу №14  ДМКЗК ЦСПБ для дорослих.

В цей день у бібліотеці зібрались найактивніші читачі, друзі для того, щоб згадати як все розпочиналось, що хорошого було зроблено за ці роки, помріяти про майбутнє і просто порадуватись тому, що є.

У кожної бібліотеки, як і у людини, є своя біографія, своя історія, своє призначення. Бібліотека була заснована в 1951 році.  Сьогодні бібліотека перестала  бути місцем, де зберігаються книги, а стала  громадським центром спілкування, комфортним і максимально зручним для відвідувачів.

    На протязі 55-ти років особливу, добру, домашню атмосферу в бібліотеці створювала Демидова Раїса Крисанівна. Воскобойник Алла Леонідівна очолює бібліотеку сьогодні. Вона  намагається підтримувати дружелюбну атмосферу для читачів, проявляє щиру увагу до їхніх запитів та уподобань,  оновлює інтер’єр бібліотеки,  співпрацює з громадою .

Оцінюючи  внесок бібліотеки в розвиток культури району,  голова Самарської у місті Дніпро ради Федько Юрій Михайлович і заступник  голови Шкуренко Анатолій Вікторович привітали всіх зі святом і  вручили подяки працівникам бібліотеки.

Привітали бібліотеку з ювілеєм колеги: заступник директора ДМКЗК ЦСПБ для дорослих Мілкіна Н.І., завідувач організаційно-методичного відділу Ваганова Н.В., член профспілки Кухтик З.М.

Щиро привітали бібліотеку зі святом і вручили подарунок колеги - самарчани. Завідувач Центральної бібліотеки Самарського району Безугла О.В. вручила юним читачам бібліотеки подяки за участь у святкуванні ювілею бібліотеки.

Ювілярку привітали соціальні партнери: голова громади селища Рибальське Кленіна Світлана Яківна виразила надію на подальшу співпрацю з бібліотекою заради інтересів мешканців Рибальського.

Учні  НВО №109 на чолі з вчителем Скрипник Н.О. подарували бібліотеці теплі вітання і подякували за цікаві зустрічі в рамках гуртка за інтересами «Спалах натхнення», де вони не тільки вибирають книги, а й малюють, майструють, грають в ігри.

Багато читачів творчо підходять до читання, дружать з бібліотекою і  беруть активну  участь в її житті. Своє щире вітання бібліотеці висловила постійна читачка з 50-річним стажем  і друг бібліотеки  Везовик Галина Володимирівна. Вона презентувала виставку своїх робіт з вишивки.  Читач бібліотеки  Симеруник К.А. подарувала рідкісні видання журналів за 1937 рік.

А потім був запашний і смачний чай з пирогом від читачки бібліотеки Воронової Л.Б., чудові фрукти із саду Алли Леонідівни, солодощі і багато, багато спогадів….

Свято вдалось на славу.

                                                                                                          Завідувач організаційно-методичного відділу  Ваганова Н.В.