08 Лист 2016
Жовтень 2016

1 місце

    84.7ПЕР

       В18

     Варгас Льоса М.

        Витівки кепського дівчиська. – Харків: Фоліо, 2010. – 475с.

 

 

 

 

Перша зустріч головних героїв відбулася ще в дитинстві, коли дівчата і хлопці бігали вулицями Малафлореса  в компанії галасливих однолітків, і вже тоді Рікардо був закоханий в таємничу Лілі. Наступна зустріч сталася випадково уже в Парижі, коли герої подорослішали, і юнак мав надію на щасливе кохання, але доля склалася не так, як гадалося. Вона подарувала нашим героям сімейний затишок, але трохи згодом.

 

2 місце

     84.4ФРА

     К35

     Кено Р.

               Зазі в метро. Вправи зі стилю. – Харків: Фоліо, 2015. – 219с.

 

 

 

 

Покататися у метро, як бажалося 12-річній дівчинці, що приїхала з провінції до Парижа, не вдалося, але, завдяки своїй непосидючій вдачі, і спричиненим цією вдачею пригодам, постаріти вона встигла.

 

3 місце

      84.8АВС

        К98

        Кері П.

             Магія сліз. – Харків: Фоліо, 2014. – 350с.

 

 

 

 

Молода жінка, що працює в музеї і реставрує старовинні часові механізми, втратила через раптову смерть кохану людину. Перебуваючи в пригніченому стані, вона починає нову роботу, як згодом виявилося -  загадкову роботу, що може, зрештою,  змінити життя, і  не тільки  її власне.

 

4 місце

84.4УКР

     В48

     Винничук Ю.

     Легенды Львова: в 2-х т. – Харьков: Фолио, 2014. – 287с.

 

 

 

 

Легенды города Львова и его окрестностей развлекут и позабавят не только детей, но и взрослых, чьей задачей будет уберечь впечатлительные натуры  подрастающего поколения от  испуга, который они могут испытать от некоторых историй.

 

5 місце

84.4УКР

Б17

Базів В.

     Армагеддон на майдані. – К.: Український пріоритет, 2014. – 160с.

 

 

 

 

Ярко, альпініст, замість підкоряти чергову висоту зі Львова поїхав до Києва  допомогти народові позбавитися звіра-кримінальника. Його душа стала однією з душ праведників, що долучилася до Небесної Сотні, «вкриваючи  Покровою благодаті Армагеддон, що постав на землі українського воскресіння».

 

6 місце

84.7США

Г85

Грішем Дж.

     Рекетир.- Харків: Фоліо,2014. – 414с.

 

 

 

 

У в’язницю головний герой, адвокат за фахом, потрапив через злочин, який він не скоював. Його нестримне бажання вивільнитися призвело до плану, який буде дуже складно впровадити, бо треба  обдурити дуже багато поважних людей.

 

7 місце

84.4ВЕЛ

Г22

Гаскелл.Е.

     Зникнення та інші оповідання. – К.: Знання, 2014. – 158с.

 

 

 

 

Збірка оповідань англійської письменниці ХІХ століття бентежить  уяву читача, бо розповідає про  сумні події в житті людей, яких звели зі світу чи кривдили  потвори в людській подобі.

 

8 місце

83.3(0)

Б77

Бойченко О.

     Більше/Менше. – Чернівці: Книги ХХІ, 2015. – 200с.

 

 

 

 

Активна позиція письменника не дає йому можливості не оприлюднити свої думки з приводу літературних та соціальних  питань , які він висловлює згідно своїх політичних міркувань і уподобань.

 

9 місце

60

Ш71

Шмідт Е., Коен ДЖ.

     Новий цифровий світ.-Львів: Літопис, 2015. – 368с.

 

 

 

 

Автори книги досліджують майбутнє людини, держави, революцій, тероризму, збройних сутичок та відбудови в цифрову епоху, коли великою проблемою стане збереження особистих даних людини, і ставлять питання як масовий зв’язок направити на добро мільярдів людей.  

 

10 місце

84.4УКР

Т34

Теплі історії про кохання. – К.: Брайт Стар Паблішинг, 2014. – 136с.

 

 

 

 

 

На десерт  пропонується збірка для читачів, що вірять в кохання з першого погляду, в те, що кохані нами люди спостерігають за нами з небес  і, навіть, допомагають нам  звідтіля. Кожному хочеться в таке вірити.