02 Бер 2017
Лютий 2017

1 місце

84.4УКР64кр

С79

Степовичка Л.

     Німці в городі.Кн.2. – Дніпро: ЛІРА, 2016. – 448с.

 

 

 

 

В другій книзі наша дніпровська письменниця і поетеса  продовжує  розповідати про свої зустрічі з німецькими друзями, і не тільки друзями, і не тільки німецькими. Кожна історія – це частина душі пані Лесі, завжди щедрої по-українськи,сповненої  любові до рідної землі і мови.

2 місце

84.7МЕК

Ф94

Фуентес К.

    Трон орла. – Харків: Фоліо,2015. – 350с.

 

Історія  здобуття влади -  це історія зрад, насильства і брехні. Саме про це  розповідає нам  роман мексиканського  письменника про політиків, які прагнуть посісти місце на троні орла – президентського крісла в Мексиці.

 

3 місце

84.4УКР64

К38

Кідрук М.

    Зазирни у мої сни. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 528с.

 

Новий роман  Макс Кідрук розпочинає на  висоті дванадцятого поверху разом з героєм, який має намір з цього поверху  стрибнути. Звичайно, нам буде цікаво дізнатися, які події призвели молодого чоловіка до таких трагічних наслідків. Автор нас не розчарує, його історія буде тримати вас у напрузі  до самого кінця.

 

4 місце

84.4ВЕЛ

М74

Мойєс Дж.

       До зустрічі з тобою. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 384с.

 

Вілл отримав важку травму і тепер молодий чоловік не може навіть поворухнути пальцем. Таке життя для нього не має сенсу, тому  його матір винаймає йому компаньйонку, щоб його розрадити. Чутлива дівчина  намагається налагодити стосунки, але виходить це в неї трохи незграбно.

 

5 місце

84.4НОР

Н55

Несбьо Ю

     Кров на снігу. – Харків: Фоліо, 2015. – 217с.

 

Улав,  найманий вбивця,  бездоганно виконує свою роботу, та  тільки не цього разу. Наркоторговець замовив  йому свою дружину, герой вирішив справу по-своєму. Вдасться виплутатися герою чи ні – незрозуміло. Можливо тільки мені?

 

6 місце

84.4ВЕЛ

Г74

Гоукінз П.

     Дівчина у потягу. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 320с.

 

Кожний день Рейчел їздить потягом, що прямує через місто, в якому колись мешкала з коханим чоловіком  і  якого втратила через пияцтво. Через вікно вагона  вона весь час бачить щасливу подружню пару, але одного разу картинка змінюється – чоловік інший, а згодом газети повідомили про зникнення дружини. В той вечір Рейчел була в цьому місті, але геть нічого не пам’ятає, бо була дуже п’яна.

 

7 місце

84.4УКР64

К69

Корсак І.

     Вибух у пустелі. – К.: Ярославів Вал, 2015. – 236с.

 

Георгій Кістяківський працював в команді Оппенгеймера над розробкою атомної бомби. Життя видатного вченого  починалося в Україні, але революція та громадянська війна розлучили його з рідною домівкою  і коханою дівчиною.

 

8 місце

84.4УКР64

Д21

Дашвар Л.

      Покров. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 384с.

 

Мар’яна – добра дівчина, тільки  їй не щастить в житті. Спочатку вона намагається втриматися біля  багатійчика-красунчика, згодом закохується в Ярка – хлопця  з Майдану. Треба щось вирішувати. Гроші  чи почуття?

 

9 місце

84.4ВЕЛ

К98

Кэри Э.

     Заклятие дома с химерами. – Харьков: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»; Белгород: ООО «Книжный клуб «Клуб семейного досуга», 2015. – 384с.

 

Дом семейства Айрмонгеров находится  на огромной свалке и жизнь в нем  не похожа ни на какую другую жизнь человеческих существ. У каждого жителя этого дома есть предмет, который дается ему при рождении и сопровождает его до самой смерти. Молодой Клод Айрмонгер слышит их  голоса  и говорят они имена, которые им когда-то принадлежали, как оказалось впоследствии.

 

10 місце

84.4НІМ

Р60

Роде Т.

     Вирус «Мона Лиза». – Харьков: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»; Белгород: ООО «Книжный клуб «Клуб семейного досуга», 2016. – 400с.

 

Когда безумцы решают погубить мир, обязательно кто-то становится на его защиту, особенно в том случае, когда вместе с миром должны погибнуть  близкие люди. В этот раз мать должна спасти свою единственную дочь вместе с красотой, которая и сама  может  спасти мир. Замкнутый круг какой-то.