02 Бер 2017
Бібліотека зустрічає колег

Завідувач ОМВ Ваганова Н.В. провела екскурсію відділами   Центральної бібліотеки, ознайомила  колег з новими інноваційними формами  і методами роботи. Більш детально про роботу відділів розповіли: завідувачі відділів художньої літератури, галузевої літератури, інформаційно-бібліографічного відділу, соціокультурного центру, відділу документів з питань мистецтв, відділу документів іноземними мовами, відділу комплектування, обробки.

Нікого з присутніх не залишили байдужими організація простору в соціокультурному центрі, виставки  у відділах документів з питань мистецтв  та відділу документів іноземними мовами, фітодизайн  організаційно-методичного відділу. 

Відбулася зустріч   завідувачів бібліотек  з адміністрацією  Центральної міської бібліотеки. Заступник директора ЦБС Мілкіна Н.І. у своєму виступі торкнулася теми подання відомчої звітності  та проблем, з якими стикають методисти при підготовці цього питання.

Шелест Н.А., в.о. заступника директора  ЦБ, ознайомила колег з проектною діяльністю та   заходами міжнародного рівня  що відбуваються у Центральній  міській  бібліотеці, запропонувала завідувачам бібліотек  коледжів та технікумів співпрацю  у організації дозвілля молоді, проведення спільних  заходів з учнями навчальних закладів.

Зустріч  пройшла у теплій і дружній атмосфері, завідувачі бібліотек  висловили бажання ще раз відвідати Центральну міську бібліотеку.