19 Лип 2017
Червень 2017

Завідуюча відділом абонементу Центральної бібліотеки Олена Петренко пропонує прочитати нові книги, які надійшли до Центральної міської бібліотеки.

1 місце

84.4ВЕЛ

К73

Коу Дж.

     Прикосновение к любви. – М.:Эксмо; СПб.: Домино,2012.-304с.

Робин страдает,  потому и видит мир только в определенном цвете – трагическом. Мы смотрим на его  поступки  в другом цвете – комическом. Литература  делает из человеческой жизни  трагикомедию.

 

2 місце

84.4УКР6

П12

Пагутяк Г.

     Новий рік у Стамбулі. – Львів: ЛА «Піраміда»,2015.-84с.

Дощовий Стамбул лікує депресію і душевні рани головної героїні і автора невеличкої повісті. На читача ця річ теж подіє як заспокійливий засіб. Перевірено на собі.

 

3 місце

84.7США

Г34

Генна К.

     Соловей. – К.: Наш Формат, 2016.-456с.

Дві  рідних, але зовсім різних сестри під час Другої світової війни здійснювали кожна свій подвиг. В’янн та Ізабель важко пережили наслідки Першої світової, коли їх батько відштовхнув від себе ще малих дівчаток після смерті матері, а тут нове горе і смерть вже загрожує їм особисто. Але молоді жінки, не втративши своєї людської сутності, як деякі інші французи,  знаходять в собі  сили допомагати іншим.

 

 

4 місце

84.4ПОЛ

В55

Вишневський Я.Л.

     GRAND готель. – К.: РІДНА МОВА, 2015.-352с.

У Великому готелі  приморського  міста Сопот збирається вишукане товариство. Але одного разу варшавська журналістка привела до цього розкішного місця безхатька, який почав серію оповідань про минуле, пов’язане з війною і її жертвами.

 

5 місце

83.34УКР6

П84

Прохасько Т.

     Радість контакту. Розмови з Тарасом Прохаськом. – Брустури: Дискурсус, 2015.-208с.

Зовсім непростий для звичайного читача письменник ділиться своїми думками про літературний процес та спогадами зі свого особистого життя. Досвід в Тараса Богдановича  багатий, тому і читати його «одкровення»  вельми цікаво.

 

6 місце

84.4УКР64

В48

Винничук Ю.

     Весняні ігри в осінніх садах. – Харків: Фоліо, 2016.-313с.

Пан зі Львова  відправив дружину до Америки і через півроку отримав від неї звістку про розлучення. З цього місця у героя  починається активний процес заліковування душевної травми. А в читача -  процес  отримання  задоволення, бо без сміху  читати про знайомства покинутого чоловіка  з розкішницями неможливо.

 

 7 місце

84.4ФРА

М29

Мартен-Люган  А.

      Щасливі люди читають книжки і п’ють каву. – Львів: Видавництво  Старого  Лева,2016.-160с.

Рік тому Діана втратила коханого чоловіка і маленьку донечку в автомобільній катастрофі. Весь цей час вона не виходила з помешкання, перебуваючи наодинці зі своїм горем. Приходити  до тями вона вирішила в Ірландії, куди завжди хотів поїхати її чоловік, де грають в регбі, їдять баранину і п’ють темне пиво.

 

8 місце

84.4УКР6

Є96

Єшкілєв В.

     Богиня і Консультант. – Харків: Фоліо, 2016.-362с.

Історія починалась дуже просто: один з трьох друзів загинув, двоє інших намагаються розплутати таємничий клубок давніх подій. Детективний процес  виявився смертельно небезпечним, бо в нього було замішано крім реальних людей ще й містичні сутності.

 

9 місце

84.4ШВЕ

Л25

Ларссон О.

     Солнечная буря. – М.:Эксмо; СПб.: Домино,2012.-336с.

В небольшом городке благополучной Швеции было совершено жестокое убийство. Распутать преступление и защитить подругу – сестру убитого  - приезжает из столицы молодая женщина-адвокат, у которой не закрыты  старые счеты со многими из действующих лиц этой драмы.

 

10 місце

84.4ФРА

П18

Паро Ж.-Ф.

     Людина зі свинцевим черевом. – К.:Темпора, 2014.-444с.

Молодий комісар поліції Ніколя ле Флок веде свої розслідування у Франції у другій половині ХVІІІ століття. Завдячуючи майстерності автора, ми зможемо не лише поринути в таємниці та інтриги аристократії, але й відчути дух тих далеких часів французької столиці.