27 Лют 2018
Січень 2018

Завідуюча відділом художньої літератури Центральної бібліотеки Олена Петренко пропонує прочитати нові книги, які надійшли до Центральної міської бібліотеки.

1 місце

84.4ФРА

Г57

Гоби В.

Детская комната. – Харьков: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»; Белгород: ООО «Книжный клуб «Клуб семейного досуга», 2016. – 224с.

«В середине апреля 1944 года мы уезжали в Германию», - начинает героиня романа свой рассказ и этой мирной фразой имеет в виду, что нацисты везут ее и других участниц Сопротивления в лагерь Равенсбрюк. Трагичность ситуации усиливалась тем, что молодая француженка отправилась в смертельно опасную поездку с ребенком под сердцем.

2 місце

84.4ВЕЛ

М30

Марш Г.

Історії про Життя, смерть і нейрохірургію. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. – 320с.

Один з найкращих нейрохірургів у світі пише книжки, де ділиться своїм досвідом у розумінні людського життя і смерті. Не дивлячись на те, що розділи книги носять страшні назви пухлин, ці історії не лякають. Може тому, що людина, яка їх написала – добра?

3 місце

84.7БРА

К57

Коельйо П.

Шпигунка. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2017. – 192с.

«Доказів було недостатньо навіть для того, щоб покарати кота», - сказав прокурор, який  був відповідальний за смертельний вирок Мата Харі.  Паоло Коельйо в своїй черговій книзі віддав данину жінці, яка намагалась гідно керувати своїм власним життям у чоловічому світі.

4 місце

84.7КАН

М23

Манро Э.

Беглянка. – СПб.: Азбука, Азбука-Аттикус, 2015. – 352с.

Мастер современного рассказа Элис Манро получила Нобелевскую  премию в 2013 году. Сборник ее произведений  доказывает ее мастерство в  умении рассказывать истории о женских судьбах.

 

5 місце

84.4ФРА

Г12

Гавальда А.

Розрада. – Харків: Фоліо, 2015. – 415с.

Коли сорокасемирічний архітектор у стані депресії  починає вирішувати давні проблеми, доля посилає йому на підтримку душевних сил зустріч з людиною, яка, як ми очікуємо, принесе йому розраду і загоїть рани.

 

6 місце

84.4УКР

К38

Кідрук М.

Мексиканські хроніки. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 256с.

Майже десять років минуло з часу подорожі нашого улюбленого письменника до Мексики, коли він ще був не таким відомим і  майже зовсім недосвідченим  мандрівником, але талант, технічні знання і гумор нікому не дадуть засумувати під час прочитання  його хронік (хоч і не до Марсу, але  до не менш далекої місцини для українців, що отримують кошти з  вітчизняного бюджету (мається на увазі зарплатня ).

7 місце

84.7США

Ш48

Шепетіс Р.

Поміж сірих сутінків. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 224с.

П’ятнадцятирічна Ліна, десятирічний Йонас та їхня дивовижна мама були відправлені з рідної Литви за Полярне коло, коли радянська влада почала порядкувати в їх країні по завершенні Другої світової війни. Вкотре вже  на життєвому досвіді конкретних людей постають питання людської жорстокості і її причин.

8 місце

84.7США

Е17

Еггерс Д.

Сфера. – Львів6 Видавництво Старого Лева, 2017. – 520с.

Випускниця коледжу за допомогою своєї подруги починає працювати на велику інформаційну корпорацію. Робота дуже престижна і  крім особистих привілеїв повинна принести великі зміни на краще всьому людству. Проблема в тому, що не все людство бажає цих позитивних змін.

9 місце

84.7США

К41

Кинг С.

Мобильник. – М: АСТ: АСТ МОСКВА, 2006. – 475с.

Только начала налаживаться жизнь у учителя рисования Клая Ридделла, так человечество стало на пороге тотального уничтожения. Неизвестный науке и природе импульс через мобильные телефоны послал своим владельцам  сигнал,  который превратил их в зомби. Клай и горстка персонажей, не владевших мобильными средствами связи, пытаются сохранить свои жизни и найти причину несчастья.

10 місце

84.4УКР6

З-84

Зонис В.

Соломон. Царь тысячи песен. – Харьков: Фолио, 2015. – 283с.

Житие и деяния  древнего царя, мудрость которого многие века прославляет Библия, оживляет на своих страницах наш современник.