29 Серп 2018
Презентація «Smart Book Room на Криворізькій»

29 серпня  2018 року о 12:00 у приміщенні бібліотеки-філіалу №6 ДМКЗК ЦСПБ за адресою вул. Криворізька, будинок 20 відбудеться презентація проекту переможця другого етапу Бюджету участі міста Дніпро «Smart Book Room на Криворізькій». Автор проекту, завідувач дніпровської міської бібліотеки-філіалу №6 Наталія Борисова.

Протягом першої половини 2018 року було виконано Громадський проект переможця другого етапу Бюджету участі міста Дніпро «Smart Book Room на Криворізькій». Мешканці Чечелівського  району отримали в районній бібліотеці майданчик для проведення змістовного дозвілля, розвитку творчих та інтелектуальних здібностей дмешканців району.   

Одне з приміщень бібліотеки відремонтовано та обладнано сучасним технічним оснащенням: телевізором, комп'ютерами, ігровою приставкою, засобами, необхідними для всебічного розвитку читачів. У бібліотеці виконано зонування приміщення за допомогою зручних меблів (зона Інтернет та медіа; простір для соціокультурних заходів). Проект полягає в поєднанні книжкового класичного дозвілля з сучасним інтерактивним простором для всебічного розвитку в одному місці.              

Діти, молодь і дорослі мешканці Чечелівського району можуть безкоштовно скористатись вільним доступом до інформації, спілкуватись та проводити дозвілля з користю, дивитись улюблені мультфільми та кінострічки в імпровізованому бібліотечному кінотеатрі.

До уваги гостей заходу презентація ресурсів та послуг бібліотеки, музичні вітання від творчих колективів міста.

На  презентації  будуть присутні представники влади, читачі, мешканці району.

Запрошуємо усіх бажаючих та представників ЗМІ на яскравий захід!!!          

Контакти:

Наталія Борисова – завідувач бібліотеки-філіалу № 6, e-mail:natachaborisova1977@gmail.com

Наталія Шелест –  в.о.заступника директора Дніпровської Центральної міської бібліотеки, тел.: (056)7450557, e-mail: n_shelest@i.ua