02 Жов 2018
Library Hall для громади Дніпра


Розпочалося голосування за громадські проекти Бюджету участі Дніпра-2018. Центральна міська бібліотека, бібліотека-філіал № 22 та бібліотека-філіал №34 (Нова бібліотека) також приймають участь і пропонують до уваги читачів та мешканців міста наступні проекти:

ВЕЛИКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ПРОЕКТ

№ 196 «Library Hall для громади Дніпра у Центральній бібліотеці» 
Ремонт та сучасне обладнання лекційного залу Центральної бібліотеки – єдиного загальнодоступного майданчика для спілкування громади Дніпра та зустрічі гостей.

МАЛІ ГУМАНІТАРНІ  ПРОЕКТИ:

№189. Язик до Брюселю доведе. Безкоштовні курси шести європейських мов
Створення центру культури та мов європейських країн на базі Сімейної бібліотеки № 34. Безкоштовні курси з 6 європейських мов (англійська, іспанська, італійська, німецька, французька, польска) для різних вікових категорій городян. Проведенняих розмовних клубів, майстер-класів, лекторіїв, семінарів, пов'язаних з культурою європейських країн.

№ 224 . Кінозал у бібліотеці «Книга в кадрі»
Безкоштовний відеоклуб для молоді «Книга в кадрі» на базі бібліотеки-філіала №22 з метою збільшення інтересу до читання у юнацтва та молоді шляхом перегляду кращих зразків кінофільмів і спільного їх обговорення.

№ 238. Настільні ігри за героїчними подіями з історії України
З огляду на поширення уваги дітей, молоді, навіть дорослих до настільних ігор, батьки – постійні відвідувачі бібліотеки № 34, зацікавлені в патріотичному виховання дітей, на підставі їх інтересу до вітчизняної історії, визвалися створити подібний проект за подіями української історії часів національно-визвольної боротьби 1648 – 1771 років в задумі та кліше дітей.

*Для підтримки проекту натисніть на його назву та проголосуйте через свій ID-банк. 
Дякуємо за Вашу підтримку!