06 Лист 2018
Склярову Дмитрові та Волошко Анастасії

Енциклопедія мистецтва: Дитячий довідник. – К.: ПП «Агентство по розповсюдженню друку», 2015. – 116 с.: іл.

ISBN 978-966-96674-1-0

Кольорове ілюстроване видання призначене для дітей віком до 12 років. Книга висвітлює історію українського мистецтва, всіх його галузей різних часів та епох.

Даний універсальний довідник є значущим і цінним джерелом, що надає короткі відомості про різноманітність типів майстерності народних умільців, визначних постатей різних галузей мистецтва, а також українських емігрантів, творчість яких пов'язана з Україною. Особливу увагу присвячено майстерності українських талантів, виникненню, розвитку, а також способам створення виробів народними митцями.

Перед читачем, як юним, так і дорослим, розгортається епічна панорама розвитку кожного виду мистецтва, один за одним проходять картини життя визначних художників, архітекторів, скульпторів, композиторів, кобзарів, акторів музичного та драматичного театру і кіно, диригентів, балетмейстерів, режисерів, митців естради, цирку, майстрів народної творчості, відомих мистецтвознавців та плоди їх творчості.

Довідник містить відомості про творчі спілки, пам'ятки архітектури, художні музеї, театральні і мистецькі колективи України. Включено близько 80 статей - коротких творчих біографій українських митців, а також діячів культури інших народів, життя та діяльність яких пов'язана з Україною.

Відзнаки Президента України: Ордени, медалі, нагородна зброя: [Фотоальбом] / Авт. –упоряд.: М. П. Білоблоцький, В Й. Бузало, В. М. Куценко, В. М. Литвин, В. П. Рябоконь. - К.: Мистецтво, 1999. - 168 с.: іл. - Укр., англ.

ISBN 966-577-165-5

Альбом уперше репрезентує систему відзнак Президента України, яку складають ордени, медалі, нагородна зброя. Вони гідно представляють незалежну Україну в світовій нагородній спадщині. У текстовій частині подано укази Президента України про встановлення президентських відзнак, їх статути, положення та описи. Видання розраховане на широкий читацький загал і буде корисним спеціалістам у галузі нагородної справи, історикам, юристам, колекціонерам-фалеристам.