28 Лист 2018
Роксолані Сомі

Сьома Р.

Світи суміжні: роман / Роксолана Сьома. – К.: Легенда, 2018. – 216 с.

ISBN 978-966-97689-5-7

Казимира, практичний психолог, часто переїздить із міста до міста через специфіку роботи чоловіка. З паранормальними явищами вона подеколи стикалася й мешкаючи за попередніми адресами. Одначе там не ставалося чогось небезпечного. І лише переселення до галицького містечка Ж., куди Михайла направляють відроджувати алебастрові промисли, замалим не обертається для них загибеллю доньки. Іноді доводиться заплатити велику ціну, аби зрозуміти, що минуле й сучасність мають куди більше спільних таємниць, аніж бачиться на перший погляд.

Сьома Р.

Голова: роман / Роксолана Сьома. – К.:  «Видавництво Фенікс», 2016. – 192 с.

ISBN 978-966-136-392-1

Після сімейної сварки дизайнерка Жанна виявляє в холодильникові голову власного чоловіка Петра, відомого столичного скульптора. Згодом з’ясовується, що голова – один з експонатів майбутньої виставки. Її підкинув друг родини – Пилип, майстер муляжів і спецефектів, закоханий в акторку із сумнівним минулим. У той самий час зникає компаньйонка Жанни – Віра, яка десять років є коханкою одруженого чоловіка.

Стосунки трьох пар захоплюють читача у нестримний вир подій. Але куди приведуть героїв їхні колишні й теперішні пристрасті?

Книга розрахована на читачів різного віку.

Сьома Р.

Вакації у Танґермюнде: роман / Роксолана Сьома. – Тернопіль.:  Богдан, 2012. – 168 с.

ISBN 978-966-10-2124-1

Дивовижне сплетіння трагедійного зі щасливим. Випробування і долею, і буттям. Щирі, жертовні почуття, незнищенна спрага жити й кохати. Все це — у захоплюючому романі, побудованому на достовірних фактах із поневірянь остарбайтерів. Книга розрахована на читачів різного віку.