11 Верес 2019
Школа класичного балету

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на фотовиставку присвячену 20-річчю Студії Пікторіальної Фотографії Сергія Селезньова.

Проект «Школа Класичного Балету» почався 28 травня 2014 року. Його благословив Юрій Вікторович Чайка, Народний артист України, Головний режисер Дніпропетровського Академічного театру опери і балету.     

Історія Проекту цікава, в першу чергу, своєю надзадачею. А вона була така: Фіксування  моментів творчості, уроків, динаміки розвитку майстерності та емоційності майбутніх артистів балету.   

Для цього найбільш підходив старший клас Школи. Так створювалася хронологія, завдовжки в п'ять років. Дівчатка, а в 2014-му їм було по 11-12 років, виросли й перетворилися на справжніх балерин, зараз танцюючих на сцені не лише нашого театру опери і балету, але і на сцені Національної опери в столиці України.     

«Мені дуже пощастило. Обставини склалися так, що я потрапив в абсолютно інший, незвичний для себе світ, познайомився з мистецтвом класичного танцю та прекрасними професіоналами-викладачами балетної Школи, знайшов для себе нове, емоційне мистецтво й сліпуче красивих людей, що шалено люблять його», - Сергій Селезньов, автор Проекту.

Дата: з 11 по 30 вересня

Час: Вт.-Сб.: з 9:00 до 20:00, Нд.: з 11:00 до 18:00, Пн.: вихідний

Адреса: вул. Воскресенська, 23, відділ мистецтв, 5-й поверх

Телефон: (056) 740 38 05

Вхід вільний