03 Жов 2019
Ользі Рєпіній

Центральна міська бібліотека щиро дякує письмениці Ользі Рєпіній за прекрасні книги «Нормандская тетрадь Франсуа Тарпи» та «Люба Елен із Бріджсвіла», які автор подарувала до фонду бібліотеки.

Репина, Ольга

Нормандская тетрадь Франсуа Тарпи / Ольга Репина – Харьков: Мачулин, 2018. – 252 с.

ISBN 978-617-7589-15-9

Роман описує епоху 20-х років XX століття. Французький вчений Франсуа Тарп приїжджає з Парижа, де він викладав в Сорбонні, в своє рідне нормандське містечко. Його сім'я завжди жила в Понтабері: тітонька-домогосподарка виховувала після смерті сестри свого племінника, дядечко був всіма шанованим начальником місцевої митниці. Виявилося, що молодий вчений зовсім не знає історію своєї сім'ї і причин смерті дядька. З плином часу йому відкриваються давні таємниці, які завадять закінчити наукову роботу і отримати за неї гідну винагороду, обіцяне фабрикантом мсьє Дюлоком.

Франсуа, незважаючи на свій гострий розум і спостережливість, не досвідчений в інтригах і не розуміє, що світ фінансових магнатів схожий на вовчу зграю, де сильні переслідують і знищують слабких і беззахисних. І що багатий виробник парфумерії швидше віддасть перевагу знищенню творця нового і ефективного засобу, ніж виконає умови усної домовленості.

Оскільки роман про пошуки могутнього засобу омолодження, пильну увагу приділено жіночим персонажам, які прямо не беруть участі в наукових пошуках, але опосередковано впливають на те, яким способом головним герой досягає мети.

Стеження, інтриги, переслідування, жорстокі вбивства, шахрайство - все піде в хід, щоб отримати бажаний результат.


Рєпіна Ольга

ЛЮБА ЕЛЕН ІЗ БРІДЖСВІЛА / Ольга Рєпіна. – Х: Мачулин, 2018. – 100 с., з іл.

ISBN 978-617-7589-83-8

Книга «ЛЮБА ЕЛЕН ІЗ БРІДЖСВІЛА» написана для дітей та батьків, які шанують традиції старої доброї родинності, де в теплій атмосфері формуються особистості щасливих дітей. У книзі розповідається про життя родини, де росте маленька дівчинка, про її почуття та переживання. Багато кумедних історій відбувається з Елен, яка дуже любить своїх рідних, свій будинок і хоче, щоб всі були щасливими.

Із даними книгами можна буде ознайомитись у відділі художньої літератури на першому поверсі бібліотеки.