09 Жов 2019
Володимиру Кільченському

Центральна міська бібліотека щиро дякує авторові Володимиру Кільченському за чудові дарунки «Присмак волі» в трьох книгах, якими поповнився фонд бібліотеки.

Із даними книгами можна буде ознайомитись у відділі художньої літератури на першому поверсі бібліотеки.


Кільченський В. А.

Присмак волі: роман / Володимир Кільченський; худож. А. П. Дерев’янко. – Дніпропетровськ: Пороги, 2012. – 584 с.; іл.

ISBN 978-617-518-188-1

Роман «Присмак волі» переносить читача у бурхливе XVII сторіччя, коли Україна виборювала право на своє існування. У центрі подій - життя козаків, яких нелегка доля змусила взятися до зброї і відстоювати волю. Влившись у козацько-повстанське військо Богдана Хмельницького, четвірка побратимів, які є героями цього твору, довела свою здатність перемагати. Авторові вдається показати не лише мужність козаків у боротьбі з ворогами, а й передати найтонші переживання, здатність до глибоких почуттів.

Ліричні додатки народних пісень Миколи Лисенка, видані у 1931 році, є подарунком читачам та закоханим в українську пісню від автора.


Кільченський, В. А.

Присмак волі. Книга друга. Вітри сподівань: роман / Володимир Кільченський; худож. С. Ковика-Алієв. – К.: Український письменник, 2013. – 574 с.; іл.

ISBN 978-966-579-371-7

Битва під Зборовом завершилася перемогою козацько-повстанського та союзницького татарського військ над військом польського короля Яна П Казимира. Місто і фортеця Збараж, витримавши облогу, склали зброю, відповідно до борівського мирного договору. Однак під Лоєвом у протистоянні між козацьким військом під проводом полковника Станіслава Кричевського та загонами литовського князя Радзивілла українці зазнали нищівної поразки...


Кільченський, В. А.

Присмак волі. Книга третя. Колесо фортуни: роман / Володимир Кільченський; худож. М. Берсєнева. – К.: Український письменник, 2015. – 543 с.; іл.

ISBN 978-966-579-442-4

Книга «Колесо фортуни» - остання в трилогії «Присмак воді». Вона продовжує розкривати складні перипетії життя козацва на шляху тривалої боротьби за волю і незалежність. Цього разу в центрі уваги - битва під Берестечком.

Знайомі нам з попередніх книг персонажі відкриваються по-новому як у звитяжних кровопролитних боях, так і в ідилічному побуті, майстерно змальованому автором. Трагічне і комічне тонко переплітається на сторінках, створюючи ефект максимального наближення, проникнення в епоху і душі персонажів.