15 Жов 2019
Мілі Іванцовій

Дніпровська Центральна міська бібліотека щиро дякує письменниці Мілі Іванцовій, яка подарувала читачам книгу свого авторства «Родовий відмінок» та книгу «Поруч з тобою». Книжка «Поруч з тобою» складається зі збірки оповідань трьох авторок, однією з яких є наша дарувальниця.

Із даними книгами можна буде ознайомитись у відділі художньої літератури на першому поверсі бібліотеки.

Іванцова Міла

Родовий відмінок: роман / Міла Іванцова. – К.: Брайт Стар Паблішинг, 2018. – 232 с.

ISBN 978-617-7418-64-0

Правдивий роман про умови, в яких на світ з'являлися ті, кому сьогодні вже за тридцять, про реалії часу з порожніми полицями в період «безчасся», про становлення характерів, що формувалися в ті роки, про справжню дружбу, яка виникала між жінками в палатах пологових будинків і могла тривати все життя, про те, як складалися долі цих жінок і їхніх малюків багато років потому.


Корній Д.

Поруч з тобою: збірка / Дара Корній, Наталка Доляк, Міла Іванцова. – 2-ге вид. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2019. – 224 с.

ISBN 978-617-12-4675-1

До збірки увійшли оповідання трьох українських авторок. Три – магічне число. І, звичайно ж, щасливе. У таку собі жіночу тріаду потрапите ви, коли візьмете до рук цю книжку, будете співчувати, сміятися, радіти, тужити й вірити, що навіть у найпохмуріші миті життя обов'язково знайдеться той, хто засвітить для вас промінчик надії. Це історії про нас, про тих, хто поруч та кого немає; про коханих, заради яких ми ладні на все, але які не завжди готові віддячити тим самим; про близьких і друзів; про тих, кого втрачаємо, і тих, кого знаходимо в круговерті життя.