17 Жов 2019
Лесі Степовичці

Дніпровська Центральна міська бібліотека щиро дякує авторці Лесі Степовичці за чудовий дарунок «За Україну, за Дніпро. 2014 – 2019...», яким поповнився фонд бібліотеки.

Із даною книгою можна буде ознайомитись у відділі галузевої літератури на третьому поверсі бібліотеки.

Степовичка Леся

За Україну, за Дніпро. 2014 – 2019... / Леся Степовичка ; М-во освіти 1 науки України, Нац. техн. ун-т «Дніпровська політехніка». – Дніпро: НТУ «ДП», 2019. – 200 с.

ISBN 978-966-350-710-1

Видання присвячене обороні миру та захисту кордонів Батьківщини під час російсько-української війни на протязі 2014 – 2019 років. У книзі висвітлюється діяльність студентів, випускників та співробітників Національного гірничого університету – НТУ «Дніпровська політехніка», учасників бойових дій АТО – ООС та волонтерів. Подано та проілюстровано історії бійців, які загинули на фронті і які повернулися живими. Йдеться також про волонтерів, добровольців зі студентських лав та колективи факультетів і кафедр, що надавали гуманітарну допомогу фронту, як то: здача крові, збір коштів, харчів. Адміністрація НТУ ДП зберегла єдину в області і одну із п'яти в Україні кафедру військової підготовки студентів. Здійснюється підтримка студентів-переселенців із окупованих територій Донбасу. Все разом є значним внеском у справу захисту нашої держави, зміцнення її кордонів, збереження миру й демократії в Україні та поза її межами.