21 Жов 2019
Бюджет участі Дніпра 2019. Голосування за проекти міських бібліотек

Триває голосування за громадські проекти Бюджету участі Дніпра 2019. Центральна міська бібліотека пропонує до уваги читачів та мешканців міста наступні проекти:

№ 206. Library Hall для громади Дніпра у Центральній бібліотеці
Центральна міська бібліотека

Створення безкоштовного сучасного, технічно обладнаного майданчика для проведення змістовного дозвілля, зустрічей з діячами літератури, культури та мистецтва, представниками міської влади та гостями Дніпра в Центральній міській бібліотеці.

№ 110.  Art Book Room на Криворізькій
Бібліотека-філія №6

Створення в бібліотеці сучасного навчально-ігрового арт-простору, обладнаного сучасною технікою та зручними меблями для різних форм роботи: зйомок відео, зустрічей, навчання, обміну думками, ідеями та проведення корисного дозвілля для дітей, молоді та дорослих шляхом облаштування бібліотечного приміщення.

№ 309. Книжковий гепенінг на Library street
Бібліотека-філія №24

Створення привабливої, цікавою та безпечної території навколо бібліотеки-філії №24 ДМКЗК ЦСПБ та поза її межами для участі мешканців району в освітніх, культурних масових заходах. Без правил і умовностей, зручно розташувавшись на свіжому повітрі, знайомитись з новими книгами, журналами і газетами, брати участь у майстер-класах, грати в шахи, малювати, дивитись фільм просто неба.

№ 302. Bibliofusion Креативний простір на Перемозі
Бібліотека-філія №24

Організація простору в бібліотеці-філії №24 ДМКЗК ЦСПБ та у міському просторі поза межами бібліотеки для надання можливості зустрічей однодумців, створення різноманітних товариств за інтересами, організація бізнесу, проведення спільних заходів, як соціальних так і комерційних. Завдяки обміну досвідом серед відвідувачів народжуються нові незвичайні ідеї та проекти.

№ 133. Smart Library на Мирному/
Бібліотека-філія №29

Створення сучасних комфортних умов для спілкування, навчання, безкоштовного отримання інформації через мережу Інтернет, саморозвитку для дітей та молоді в бібліотеці, реалізація молодіжних інноваційних стартапів. Збільшення привабливості відвідування бібліотеки, популяризація читання через новітні технології.

№ 367. Мова, що відкриває двері
Бібліотека-філія №34

Професійне надання знань з мови та культур європейських країн для малозабезпечених мешканців району та міста на безоплатній основі. Відкриття безкоштовних курсів з іноземних мов (англійська, іспанська, німецька) для різних вікових категорій (віком від 6 до 86 років).

№ 6. Creative Dnipro Творчі мешканці міста

Створення публічної творчої студії для усіх бажаючих: вільного простору для реалізації та розвитку творчих здібностей, а також для музичних виступів і безкоштовних майстер класів з живопису та скетчінгу.

*Для підтримки проекту натисніть на його назву.

Дякуємо за Вашу підтримку!