25 Січ 2020
Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні

Дніпровська Центральна міська бібліотека щиро дякує Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні за понад 30 екземплярів книги Джона Маккейна «Буремна хвиля: добрі часи, праведні справи, великі битви та інші звитяги», подарованих до фонду бібліотеки. Видання підтримано Відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Ознайомитись з книгою можна у відділах та філіях Дніпровської Центральної міської бібліотеки

Маккейн Дж.

Буремна хвиля. Добрі часи, праведні справи, великі битви та інші звитяги / Джон Маккейн, Марк Солтер; пер. З англ. Я. Примаченко, Є. Даскал, Є. Голобородько. – Х.: Віват, 2020. – 432с. – (серія «Біографії та мемуари»

ISBN 978-966-942-829-5

Його «хрестові походи» заради демократії та прав людини у Східній Європі й на Близькому Сході стали легендою. Яскравий політичний лідер, який пройшов війну, п’ять років перебував у в’єтнамському полоні й повернувся звідти геть сивим. Він відкрито виступав проти президентства Трампа, брав активну участь у припиненні війни на Донбасі й називав Путіна «гіршим і небезпечнішим за ІДІЛ». Однак про що міркував Джон Маккейн, коли виходив із Сенату? Ці спогади — підсумок не лише його політичної кар’єри, а й глибокі роздуми про життя, родину, друзів, ціну перемог і тягар поразок. Ця книжка — пересторога для Західного світу й водночас путівник для кожного, хто зійшов на манівці. Це заклик ніколи не забувати про демократичні цінності та обстоювати свободу особистості в часи, коли тінь диктатури блукає цивілізованим світом.