06 Лют 2020
Володимиру Камкову

Центральна міська бібліотека щиро дякує авторові Володимиру Камкову (псевдонім – Володимир Глухів) за чудові дарунки, а саме книгу «РнР» в декількох екземплярах, якими поповнився фонд бібліотеки.

Глухів В.

РнР (Реєстр непотрібних Речей) / Володимир Глухів; іл. В. Глухова; худож.-оформлювач М. С. Мендор. – Харків: Фоліо, 2018. – 573с. іл.

ISBN 978-966-03-8093-6

На зламі часів змінюються міста і країни, вулиці й площі. Але головне – змінюються люди. Банальне твердження: жити треба не минулим. Жити треба, як мінімум, теперішнім. А бажано – майбутнім. І тут постає питання: чи можна впустити в себе нове, не позбувшись старого? Відповідь очевидна. Спочатку треба позбутися мотлоху. Та чи не замучить ностальгія, коли буде потрібно відпустити у Вічність щось іще недавно начебто комфортне, звичне?..

Сюжет роману охоплює часи Майдану, службу в Нацгвардії, Збройних силах та ще деякі події із життя автора. Але не шукайте тут сухих хронологій, бо ця книга – про любов, про те, як, подібно до колишньої гусениці, що залялькувалася, можна вилізти з оболонки й освятити цей прекрасний світ польотом власної свободи.