25 Лют 2020
Презентація книги "Сходини до храму"

Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на презентацію книги Володимира Глухіва "Сходини до храму". Ця книга про життя автора на Донбасі. Про те, через що треба пройти, щоб залишитись собою. Роман створений на основі щоденників, написаних у 1980 – 1990-ті роки.

Автора роману «Сходини до храму» можна вважати представником першої хвилі міграції з Донбасу. Це відбулося майже одразу після Помаранчевої революції, коли алеї Дніпра рясніли жовтогарячими стрічками, а у Донецьку все більше сили набували голоси, не згодні із рухом країни до засад цивілізованого суспільства.

Отже, у 2006 році переїхав на Придніпров’я. Згодом був Євромайдан, служба у Нацгвардії та Збройних Силах.Поза письменництвом автор є кандидатом медичних наук, науковим співробітником, викладачем у декількох ВИШах, любить подорожі, гарну музику, і, звичайно ж, книги.

Нарис буде неповний, якщо не згадати, що доля майже кожної людини бере початок з джерела, що здатне підживлювати протягом життя. Володимир народився у місті Глухів, на Сумщині. Звідти й псевдонім.

Дата: 25 лютого (вівторок)

Час: 18:30

Адреса: вул. Воскресенська, 23, соціокультурний центр, 4 поверх

Вхід вільний