18 Лют 2020
Видавництву «Ранок»

Читачі Дніпровської Центральної міської бібліотеки та її колектив щиро дякують видавництву «Ранок» за книги подаровані до фонду бібліотеки.

​Брюнінг Лоретта Граціано

Керуй гормонами щастя / Лоретта Брюнінг; пер. з англ. У. Курганова. – Харків: Вид-во «Ранок» : Фабула, 2019. – 240с.

ISBN 978-617-09-5907-2

Досить звинувачувати у всіх своїх проблемах і негараздах близьке оточення чи суспільство взагалі. Досить страждати через вселенську несправедливість! Виявляється, наше життя майже цілковито залежить від нас самих і можна навчитися сприймати навколишній світ позитивно. І допоможе навчитися цьому чудова книжка Лоретти Граціано Брюнінт.


Крейґ Нік

Лідерство починається з призначення / Нік Крейґ ; пер. з англ. В. Галкіна. – Харків : Вид-во «Ранок» : Фабула, 2019. – 240с.

ISBN 978-617-09-5634-7

Відомий бізнес-тренер Нік Крейґ розкриває питання важливості вищого призначення кожної людини в житті та в лідерстві. Ви зможете вповні розкрити свій потенціал у всіх сферах життя, ефективно повести за собою людей і досягти гармонії, якщо. дослухаєтеся до його порад. Реальні історії, детальні пояснення, приклади з життя автора – Це все в новій книжці Ніка Крейґа!


Мамчин О.

Ким працюватиме Яся / Олеся Мамчин; худож. Оля Ребдело. – Харків : Вид-во «Ранок», 2019. – [24с.]

ISBN 978-617-09-5141-0

Героїня книжки Олесі Мамчич «Ким працюватиме Яся» замислилася про свою майбутню професію. Не так просто визначитися в цьому питанні, а надто – маленькій дівчинці. Тож Яся випробовує власний вибір на практиці: спочатку вона працює деревом, потім – ніччю, а ще песиком, холодильником і пензликом. І Яся таки знаходить професію до душі.