27 Лют 2020
Ігор Родіонов «Дніпровська набережна»

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на презентацію двомовної книги Ігоря Родіонова «Дніпровська  набережна». Автор розповість про те, як народилась книга, відповість на питання читачів, покаже уривки з документальних фільмів про будівельників набережної. Усі бажаючі зможуть придбати книгу з автографом автора.         

Міський Набережній  виповюється 85 років. Найбільша в Україні та Європі, вона стала обличчям міста,  символом успіху та  гордістю дніпрян. Книга про дніпровську набережну є першим  історико- публіцистичним виданням на цю тему.

   «Дніпровська Набережна» відкриває читачам  чимало таємниць, легенд, історій, які посилені унікальними  черно-білими фото з минулого.

   Глави  книги «Я памятаю, як усе було…», «Якщо не ми, то хто?..»  розповідають  про перших будівельників та архітекторів, масштабну реконструкцію 2005 року. На сторінках видання автор також розповідає про різноманітні форми міського громадського буття  – свята,  фестивалі, спортивні змагання, паради та інші заходи по програмі міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця».

  Глава «Символи нового тисячоліття»  -  про унікальні архітектурні проекти, які домінують на березі Дніпра, про майбутнє набережної. В творчій роботі над книгою участь візьмуть краєзнавці, історики, архівісти. Завдяки   яскравим світлинам найкращих фотомайстрів, читач побачить набережну в незвичних фоторакурсах.

   Англійська мова, робить видання чудовим подарунком для зарубіжних гостей та інвесторів.  

Довідка: Ігор Родіонов  - письменник, кінодокументаліст. Автор пяти книг -«Днепропетровские зодчие. Люди-легенды», «Петровский зачет. 40 лет спустя», «Секретный архитектор Южмаша», «Корона над Днепром» и інші. Автор документальных кінострічок про видатних  людей  міста. За популяризацію Дніпровскої школи  практичної архітектури обраний  членом-кореспондентом Міжнародної  інженерної  академії  (МІА)   /Придніпровський центр/.

Дата: 27 лютого (четвер)

Час: 17:30

Адреса: вул. Воскресенська, 23, лекційна зала, 3-й поверх

Телефон: (056) 745 20 52

Вхід вільний