17 Бер 2020
Олегу Кравченку

Читачі Дніпровської Центральної міської бібліотеки та її колектив щиро дякують авторові Олегу Кравченку (псевдонім – ОлеОлеКра) за  книги «My flash drive», подаровані до фонду бібліотеки.

ОлеОлеКра

My flash drive: Від юності до сивини. Вірші та проза різних літ. Летаргія. Автобіографічна повість / Олег Олексійович Кравченко – К., Задруга, 2018 – 448с.

ISBN 978-966-466-052-0

Читач має змогу відкрити флешку OleOleKra – таким чином ветеран української журналістики Олег Олексійович Кравченко презентує читачам свої твори різних літ – від студентських часів до сьогодення. Тут – і любовна, і громадянська лірика, і філософські роздуми, а ще сатира, гумор, пародії, присвяти, пісенна поезія, переклади, есеї, вірші для дітей. Перша частина складається з творів українською мовою, друга – російською. Значну увагу автор приділив темі російсько-української війни, розвінчанню агресивних дій Кремля, поетичним розповідям про українських патріотів, героїв АТО, волонтерів, про людські радощі й горе, про ницість і велич духу. До книги також увійшла 1-ша частина автобіографічної повісті «Летаргія». Книгу з інтересом прочитають і літні люди, і молодь.