25 Черв 2020
DniproLibrary 24/7

Від початку введення карантину співробітниками Дніпровської Центральної міської бібліотеки було створено кілька онлайн-проєктів, які продовжують успішно реалізовуватись і є досить популярними серед читачів та підписників у соцмережах. Пропонуємо всім охочим долучитись до онлай-проєктів: Мистецький вернісаж, #ЧитаємоРазом, #ДивисьVSЧитай, #БібліотекаРекомендує, щоб не пропустити найцікавішого.

Мистецький вернісаж - відео-презентації виставкових проєктів онлайн. Відкриття нових мистецьких виставок: експозиції художніх робіт та фотовиставок, авторами яких є як вихованці студій і шкіл живопису, так і досвідчені майстри своєї справи.

#ЧитаємоРазом - відео-читання невеличких творів чи уривків з книг. Відеопроєкт, спрямований на популяризацію читання та “рекламу” книг і творів. Пріоритетом проєкту є книги за напрямком художня література, написані українськими авторами чи видані українською мовою. Завдяки знайомству із певними книгами читач отримує можливість зрозуміти чи хоче він узяти книгу додому.

#ДивисьVSЧитай - ознайомлення з фільмами, знятими за мотивами відомих книг, у форматі відео-презентацій.

#БібліотекаРекомендує – рейтинги ТОПових книг з фото і анотаціями. Рекомендовані фільми, пов’язані із літературою, авторами або певною тематикою.

Слідкуйте за найактуальнішою інформацією та онлай-проєктами закладу у соцмережах -  FacebookInstagram та на сайті Центральної міської бібліотеки Дніпра.