10 Лип 2020
#ЧитаємоРазом. Мар'яна і Тарас Прохаськи "Самостійне життя" (уривок)

#ЧитаємоРазом. Це серія відеороликів, які знайомлять глядача із уривкми книг, чи невеличкими оповіданнями улюбленіх авторів.

Наразі щотижня на сторінці Центральної бібліотеки Дніпра у соціальній мережі Facebook виходить нове відео.

#ЧитаємоРазом. Проєкт Центральної міської бібліотеки Дніпра. Уривки з книг. Мар’яна і Тарас Прохаськи, "Самостійне життя" (оповідання, уривок з книги "Куди зникло море")

"Ідея написати історію про родину кротів настільки давня, що вже важко визначити точно — коли і як вона з’явилася. Ми знали десять років тому, що мусимо це зробити. Інакше щось дуже важливе з того, що ми знаємо, що ми можемо, пропаде, зникне. Ми належимо до тих, хто вірить, що книжка може не тільки зафіксувати, але й оживити, дати життя. Ми хотіли, аби наші герої отримали шанс пожити. Головними прототипами є ми самі". (Мар’яна і Тарас Прохаськи)

* * *

Велика кротяча родина зібралася в далекі краї – туди, де тепло і росте виноград, з якого на зиму можна заготувати багато поживних родзинок. Удома, в Буковому лісі, залишилися тільки Муркавка, Повз і Мартіна. Але дітям не лячно самим, бо ж у них є друзі – бобреня Загата, білки Жужіка та Ержіка, – з якими кожен день сповнений несподіванок і пригод. Тим паче, що до Букового лісу завітала знаменита співачка Соня Садова, а разом із нею – справжня детективна історія…

Проєкт #ЧитаємоРазом Центральної міської бібліотеки Дніпра допоможе Вам у виборі літератури, поділившись уривками з книг, які ви можете знайти у наших фондах.

Читає та робить запис аудіопроєкту його авторка, співробітниця відділу соціокультурної діяльності Центральної бібліотеки - Валерія Багаєва.

Дізнатись як діти сприймают прослуханий текст можна завдяки наступному тестуванню: Тест 1 і Тест 2.