10 Черв 2020
Дивись VS читай. Василь Шкляр «Чорний ворон»

Щотижня у соціальній мережі Facebook на сторінці Соціокультурного центру виходить  новий відеоролик проєкту #ДивисьVSчитай.

Проєкт #ДивисьVSчитай – це серія відеороликів, які знайомлять глядачів із книгами та їх екранізаціями, що вийшли в останні роки.

 

Василь Шкляр «Чорний ворон»

«Справжній отаман Чорний ворон спочиває в могилі під козацьким хрестом біля села Розумівка на Кропивниччині, там, де прийняв останній бій, прикриваючи відхід побратимів від переважаючих сил Червоної армії Будьонного». І це, мабуть, єдина, хоч і велика вольність, яку собі дозволив письменник Василь Шкляр. Адже на фоні суцільного трагізму долі повстанців Холодного Яру так хотілось якогось оптимізму і віри в майбутнє.

Ця книга для багатьох патріотів стала справжнім проривом, а її герой - взірцем для наслідування, особливо в буремні післямайданні роки. Отже, залишенці - це ті, хто приречені залишатись для того, щоб боронити свою землю, навіть, коли шанси на перемогу стають примарними.

Роман побудований на реальних документах, майже всі його дійові особи є не вигаданими персонажами, а списані з реальних людей того часу.

Цікавого читання та перегляду!

Книгу можна прочитати в Дніпровській Центральній міській бібліотеці. Замовлення приймаються:

тел.: 056 7403875, 056 7403165, 056 7403711;

віртуальна довідка: http://library.dp.ua/whelp.php;

електронна пошта: library.dp.ua@gmail.com

Проєкт створено бібліотекарем відділу соціокультурної діяльності Пашко Анастасією.