20 Трав 2020
Дивись VS читай – Вінстон Грум «Форрест Гамп»

Щотижня у соціальній мережі Facebook на сторінці Соціокультурного центру виходить новий відеоролик проєкту #ДивисьVSчитай.

Проєкт #ДивисьVSчитай – це серія відеороликів, які знайомлять глядачів із книгами та їх екранізаціями, що вийшли в останні роки.

Цього разу до Вашої уваги – Вінстон Грум «Форрест Гамп».

 

Дивись VS читай – Вінстон Грум «Форрест Гамп».

Роман Вінстона Грума «Форрест Гамп» буде цікавий для людей будь-якого віку, він дуже життєвий.

Головний герой роману – розумово відсталий хлопець, але це не заважає йому добиватися успіху, слави і визнання у друзів та близьких. Автор дуже цікаво описує «нормальний» світ очима нібито «ненормального» героя. Він майстерно доводить все до легкого абсурду, настільки, що починаєш сприймати всіх навколо більш ненормальними, ніж головний герой.

Автор піднімає різні теми, в тому числі, про те, як люди оцінюють один одного, вішають ярлики чи судять по собі. Важливе місце відведено таким довічним цінностям, як кохання, відданість, дружба. Також ця книга про те, що щасливі збіги та випадковості в світі дійсно відбуваються, добрі вчинки не залишаються без нагороди.

Цю історію можна сприймати як сатиру, або як звичайну комічну історію, але цю книгу варто прочитати всім. Вона вам поліпшить настрій у будь-якому випадку!

Цікавого читання та перегляду.

Книгу можна прочитати в Дніпровській Центральній міській бібліотеці. Замовлення приймаються:

тел.: 056 7403875, 056 7403165, 056 7403711;

віртуальна довідка: http://library.dp.ua/whelp.php;

електронна пошта: library.dp.ua@gmail.com

Проєкт створено бібліотекарем відділу соціокультурної діяльності Пашко Анастасією.