22 Лип 2020
Луїза Мей Олкотт «Маленькі жінки»

Щотижня у соціальній мережі Facebook на сторінці Соціокультурного центру виходить  новий відеоролик проєкту #ДивисьVSчитай.

Проєкт #ДивисьVSчитай – це серія відеороликів, які знайомлять глядачів із книгами та їх екранізаціями, що вийшли в останні роки.

Луїза Мей Олкотт «Маленькі жінки».

У складний період Громадянської війни у США сестри Марч ростуть, закохуються, знаходять відповіді на складні життєві питання. Їх батько, полковий священник, перебуває на фронті, через що сім’я терпить злидні. Мег, Джо, Бет та Емі, чекають на повернення батька з війни. Кожна з них має свої унікальні риси характеру, вирізняється неповторною зовнішністю і манерами, світобаченням та інтересами. Дівчата стають підтримкою одна для одної. Чи зможуть вони знайти своє місце в житті? Чи вдасться їм здійснити їх амбітні мрії? Читайте один з найулюбленіших творів американців - роман Луїзи Мей Олкотт «Маленькі жінки».

Стрічка «Маленькі жінки» (Little Women) — американський драматичний фільм режисерки Ґрети Ґервіґ. Це восьма повнометражна екранізація однойменного роману Луїзи Мей Олкотт 1868 року. Ґрета Ґервіґ

Ґервіґ переписала діалоги, перекрутила події двох частин і… не розгнівала прихильників класичної американської літератури.

Ґрета вибудовує свою історію перекручуючи часові проміжки один із одним.

Фільм отримав номінації на «Золотий глобус», «BAFTA» та 6 номінацій на «Оскар» в наступних категоріях: кращий фільм, краща жіноча роль (Сірша Ронан), краща жіноча роль другого плану (Флоренс П'ю), кращий адаптований сценарій, кращі костюми, кращий саундтрек.

Цікавого читання та перегляду!

Музика з відеоролику: Alexandre Desplat – Plumfield.

Книгу можна прочитати в Дніпровській Центральній міській бібліотеці.

Замовлення приймаються:

тел.: 056 7403875, 056 7403165, 056 7403711;

віртуальна довідка: http://library.dp.ua/whelp.php;

електронна пошта: library.dp.ua@gmail.com

Проєкт створено бібліотекарем відділу соціокультурної діяльності Пашко Анастасією.