31 Лип 2020
#ЧитаємоРазом. Тетяна Стус (Щербаченко), "Як пасує краватка, або Чому не всі поросята брудні"

#ЧитаємоРазом. Це серія відеороликів, які знайомлять глядача із уривкми книг, чи невеличкими оповіданнями улюбленіх авторів.

Наразі щотижня на сторінці Центральної бібліотеки Дніпра у соціальній мережі Facebook виходить нове відео.

Тетяна Стус (Щербаченко), "Як пасує краватка, або Чому не всі поросята брудні" (оповідання)

Підсунути свиню нареченим, викинути коники, сплутати дивака з маніяком, ба навіть упоратися з пупом Землі – на все це здатна Даринка. Бо вона – з роду диваків, а диваки, як відомо, уміють і можуть усе! Дивовижні історії про хитрулю й вередулю, а водночас про надзвичайно милу й винахідливу дівчинку Даринку, які створила для вас письменниця Тетяна Стус (Щербаченко), увійшли до книги "Пуп Землі, або Як Даринка світ рятувала". Вони не залишать байдужими не лише дівчаток і хлопчиків, і їх батьків. Бо ж усім так цікаво знати, що ж воно, врешті-решт, таке – жіночий характер… Читайте оповідання з цієї книги "Як пасує краватка, або Чому не всі поросята брудні".

Проєкт #ЧитаємоРазом Центральної міської бібліотеки Дніпра допоможе Вам у виборі літератури, поділившись уривками з книг, які ви можете знайти у наших фондах.

Читає та робить запис аудіопроєкту його авторка, співробітниця відділу соціокультурної діяльності Центральної бібліотеки - Валерія Багаєва.

Дізнатись як діти сприймают прослуханий текст можна завдяки наступному тестуванню чи тут.