21 Серп 2020
Бібліотечні послуги задля глобального розвитку

З 16 по 18 серпня у ВГО Українська бібліотечна асоціація провела в Дніпровській Центральній міській бібліотеці освітній тренінг «Бібліотечні послуги задля глобального розвитку» для представників публічних бібліотек та громадських організацій Донецької та Луганської областей за програмою ООН із відновлення та розбудови миру в межах проєкту «Спроможні бібліотеки сприяють досягненню цілей сталого розвитку ООН до 2030 року».

Метою тренінгу було ознайомлення учасників із новими бібліотечними послугами та сучасними форматами публічних заходів. Представники бібліотек та громадських організацій навчилися цікавого планування, ефективних комунікацій та отримали рекомендації щодо використання онлайн-інструментів для промоції бібліотеки та її послуг. Обмін досвідом, отримані навички та знання, екскурсія і знайомство з відділами та послугами Центральної міської бібліотеки Дніпра – все це обов’язково стане у нагоді колегам з Донецької та Луганської областей.

У насиченій програмі тренінгу був час і на культурну програму. За сприяння управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради учасники відвідали виставку «Іван Марчук: секрети геніальності» в Музеї українського живопису та побували у технічному музеї «Машини часу».

Довідка: Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.