26 Серп 2020
Дивись VS читай. Джейн Остін «Емма»

У соціальній мережі Facebook на сторінці Соціокультурного центру виходить  новий відеоролик проєкту #ДивисьVSчитай.

Проєкт #ДивисьVSчитай – це серія відеороликів, які знайомлять глядачів із книгами та їх екранізаціями, що вийшли в останні роки.

Джейн Остін «Емма».

«Емма» — четвертий великий роман Джейн Остін, завершений у 1815 році. Невеликий тираж роману так і не був повністю розпроданий за життя авторки.

Вона красива, багата, дотепна і впевнена в собі… Емма Вудхаус – молода дівчина з англійської провінції, яка вважає, що відмінно розбирається у психології людей.

Для себе Емма вирішила – заміж йти вона категорично не збирається, тому що не залишить батька одного. Але спробувати роль свахи їй під силу – дівчина хоче звести свою нову подругу, сирітку Гаррієт Сміт, із забезпеченим красенем. Для цього вона використовує всі свої хитрощі та прийоми.

Однак незабаром з'ясується, що молодий чоловік таємно закоханий в … 

В основі сюжету фільму «Емма» 2020 року – культовий однойменний роман англійської письменниці Джейн Остін. Над сценарієм працювала Еліонор Каттон з Нової Зеландії, яка отримала Букерівську премію за твір «Світила» у 2013 році.
Слоган кінострічки – «Чарівна, дотепна, забезпечена».
Фільм знімали у Глостерширі (Великобританія). Актриса Аня Тейлор-Джой, яка зіграла головну роль у картині, більш відома за фільмом «Спліт» режисера М. Найта Ш'ямалана. 
Цікавого читання та перегляду!

Музика з відеоролику: Rachel Portman – Harriet's Portrait.

Книгу можна прочитати в Дніпровській Центральній міській бібліотеці. 
Замовлення приймаються:
тел.: 056 7403875, 056 7403165, 056 7403711;
віртуальна довідка: http://library.dp.ua/whelp.php;
електронна пошта: library.dp.ua@gmail.com

Проєкт створено бібліотекарем відділу соціокультурної діяльності Пашко Анастасією.