09 Верес 2020
Дивись VS читай. Ендрю Скотт Берг «Макс Перкінс: Редактор генія»

У соціальній мережі Facebook на сторінці Соціокультурного центру виходить новий відеоролик проєкту #ДивисьVSчитай.

Проєкт #ДивисьVSчитай – це серія відеороликів, які знайомлять глядачів із книгами та їх екранізаціями, що вийшли в останні роки.

Ендрю Скотт Берг «Макс Перкінс: Редактор генія»

Всі знають, що великий роман створюється завдяки кропіткій праці письменника, та мало хто згадує про не менш важливе редакторське мистецтво.

Відомий редактор Максвелл Перкінс дивним чином поєднує в собі майже прискіпливу організованість і поважність з загостреною чутливістю до чужого таланту. Тому, коли до нього на стіл потрапляє рукопис безвісного автора Томаса Вулфа, він єдиний з усіх видавців вирішує пустити її в друк.

Незабаром до Максвелла приходить і сам дебютант – гучний позер, що грішить театральними жестами і непомірним буйством емоцій. Цим двом протилежностям доведеться разом перетворити списану кіпу паперів Вулфа в геніальний роман століття.

«Геній» — біографічно-драматичний фільм, знятий Майклом Грандаджом за романом Ендрю Скотта Берга. Світова прем'єра стрічки відбулася 16 лютого 2016 року на Берлінському міжнародному кінофестивалі. Фільм розповідає про непросту дружбу редактора Максвелла Перкінса і письменника Томаса Вулфа. У стрічці знялись: Колін Ферт — Максвелл Перкінс, Джуд Лоу — Томас Вулф, Ніколь Кідман — Елін Бернстайн, Домінік Вест — Ернест Хемінгуей, Гай Пірс — Френсіс Скотт Фіцджеральд, Лора Лінні — Луїза Саундерс, Ванесса Кірбі — Зельда Фіцджеральд.

Цікавого читання та перегляду!

Музика з відеоролику: Adam Cork - It's a Masterpiece.

Книгу можна прочитати в Дніпровській Центральній міській бібліотеці.
Замовлення приймаються:
тел.: 056 7403875, 056 7403165, 056 7403711;
віртуальна довідка: http://library.dp.ua/whelp.php;
електронна пошта: library.dp.ua@gmail.com

Проєкт створено бібліотекарем відділу соціокультурної діяльності Пашко Анастасією.