22 Верес 2020
Вітальня «Соломія» запрошує!

23 вересня о 12:00, в День народження Соломії Крушельницької, в бібліотеці-філії №27 відкриває свої двері літературно-музична вітальня «Соломія».

Маленький колектив затишної  та креативної бібліотеки-філії  № 27 творчо підійшов до створення  нового бібліотечного образу, який буде завжди цікавий відвідувачам. Ідея створити літературно-музичну вітальню виникла ще під час перейменування провулку, де знаходиться бібліотека, на честь славетної співачки Соломії Крушельницької.

Доля оперної діви захопила бібліотекарів, тож було вирішено втілити в життя проєкт літературно-музичної вітальні «Соломія». В одній з кімнат бібліотеки-філії створено особливий інтер’єр для проведення музично-літературних заходів, теплих зустрічей мешканців району та всіх бажаючих.

Дякуючи небайдужим людям, а особливо, Капустянській Наталі Володимирівні, бібліотека отримала в дарунок старовинне піаніно, меблі, картини та ноти, які допомогли створити затишну і вишукану атмосферу вітальні початку ХХ століття.

Відвідати літературно-музичну вітальню «Соломія» можна з вівторка по суботу з 10:00 до 18:00, за адресою: провулок Соломії Крушельницької, 6.