23 Верес 2020
Підтримайте проєкти Центральної міської бібліотеки!

Запрошуємо підтримати проєкти Центральної міської бібліотеки на платформі Бюджету участі. 

№ 324     АРТ-простір на Воскресенській - https://adm.dniprorada.gov.ua/projects/324

Реалізація проєкту дозволить створити сучасний, технічно облаштований АРТ-простір на базі Центральної міської бібліотеки, де художники-початківці та вже досвідчені митці могли б презентувати свої творчі роботи, проводити майстер-класи, арт-салони (перегляди та обговорення фільмів), мистецькі зустрічі, краєзнавчий відеоарт, реалізувати мистецькі ініціативи з усіх напрямків. Користуватися АРТ-простором безкоштовно, без обмежень, зможуть всі верстви населення міста та його гості.

№ 68    Центральна бібліотека Дніпра 24/7- https://adm.dniprorada.gov.ua/projects/68

В умовах карнтину, який триває, і, можливо, буде оголошений в наступні часи, відвідування бібліотеки обмежено. Дніпровська Центральна міська бібліотека потребує якісних та дієвих змін, направлених на оцифрування бібліотечних фондів, організації дистанційного доступу читачів до повних текстів та онлайн заходів. Реалізація проєкту дозволить організувати надання якісного цілодобового дистанційного доступу інтернет-користувачам до електронної бібліотеки, аудіо та відеоконтенту Дніпровської Центральної міської бібліотеки та її філій.

Проголосувати за проєкти Центральної міської бібліотеки можна за допомогою комп'ютера, смартфона або термінала ПриватБанку.