30 Верес 2020
Дивись VS читай. Ракель Джарамілло Паласіо «Диво»

Вийшов новий відеоролик проєкту #ДивисьVSчитай.

Проєкт #ДивисьVSчитай – це серія відеороликів, які знайомлять глядачів із книгами та їх екранізаціями, що вийшли в останні роки.

Ракель Джарамілло Паласіо «Диво».

На перший погляд, Огест Пуллман такий же як і інші хлопці його віку – любить ходити на дні народження до своїх друзів, грати в комп'ютерні ігри. Він фанатіє від «Зоряних війн», грає зі своїм собакою, свариться і мириться зі старшою сестрою. Однак дещо відрізняє його від інших однолітків. По-перше, Огест ніколи не ходив в звичайну школу – з першого класу з ним вдома займалася мама. По-друге, Огест переніс 27 операцій. Через дуже рідкісну генетичну помилку в Огеста немає обличчя. І ось такий хлопчик повинен піти в школу. В перший раз. До звичайних дітей…

«Диво» (Wonder) – американська сімейна драма режисера Стівена Чбоскі, заснована на однойменному романі Р. Дж. Паласіо. Фільми такого роду зазвичай засновані на реальних історіях. «Диво» – майже повністю вигаданий твір. Одного разу письменниця Ракель Паласіо разом з трирічним сином стояла в черзі за морозивом. Вона побачила дівчинку з понівеченим обличчям, спробувала відтягнути сина подалі, щоб він не злякався. Потім Ракель замислилася над своєю ганебною поведінкою і створила бестселер.

Цікавого читання та перегляду!

Ознайомитись із книгою «Диво» можна, прослухавши уривок в рамках проєкту #ЧитаємоРазом, за посиланням: 

https://www.facebook.com/1506673372972247/videos/739738643538304

Музика з відеоролику: Marcelo Zarvos – Class Photo.

Книгу можна прочитати в Дніпровській Центральній міській бібліотеці.

Замовлення приймаються:

тел.: 056 7403875, 056 7403165, 056 7403711;

віртуальна довідка: http://library.dp.ua/whelp.php;

електронна пошта: library.dp.ua@gmail.com

Проєкт створено бібліотекарем відділу соціокультурної діяльності Пашко Анастасією.