21 Жов 2020
Дивись VS читай. Джоджо Мойєс «До зустрічі з тобою»

#ДивисьVSчитай — проєкт Дніпровської Центральної міської бібліотеки.

Джоджо Мойєс «До зустрічі з тобою».

Вона, Луїза Кларк, — 27-річна дівчина, офіціантка у кафе, яка жила непримітним життям. Він, Вілл Трейнор, — молодий чоловік із заможної родини, освічений, діловий, спортивний, любить подорожувати... Точніше, таким герой був раніше, а після нещасного випадку Вілл прикутий до інвалідного візка і майже повністю паралізований. Цих абсолютно не схожих один на одного людей зводить разом доля. Вілл вирішив покінчити з собою, а Луїза повинна зробити насиченими останні півроку його життя.

За версією The New York Times, «До зустрічі з тобою» входить до числа сучасних бестселерів. Твір перекладено тридцятьма мовами світу.

У 2016 році на екрани кінотеатрів вийшов романтичний фільм «До зустрічі з тобою» (англ. Me Before You) режисерки Теа Шеррок за сюжетом однойменного роману Джоджо Моєс. Стічка здобула нагороду People’s Choice Awards у номінації «Кращий драматичний фільм» 2017 року, а також Премію «Золотий трейлер» у номінаціях «Найкраща пара» та «Кращий романтичний постер» 2016 року.

Прослухати уривок із книги Джоджо Мойєс «До зустрічі з тобою» можна в рамках проєкту #ЧитаємоРазом , за посиланням: https://www.facebook.com/watch/?v=2465933757034313

Книгу можна прочитати в Дніпровській Центральній міській бібліотеці.
Замовлення приймаються:
тел.: 056 7403875, 056 7403165, 056 7403711;
віртуальна довідка: http://library.dp.ua/whelp.php;
електронна пошта: library.dp.ua@gmail.com
Цікавого читання та перегляду!

Музика з відеоролику: Ed Sheeran – Photograph.

Проєкт створено бібліотекарем відділу соціокультурної діяльності Пашко Анастасією.