04 Груд 2020
#ЧитаємоРазом. Девід Мітчелл, "Хмарний атлас"

Сьогодні на сторінці Центральної міської бібліотеки Дніпра у Facebook о 17:00, виходить нове відео проєкту #ЧитаємоРазомДевід Мітчелл, "Хмарний атлас".

Проєкт #ЧитаємоРазом Центральної міської бібліотеки Дніпра допоможе Вам у виборі літератури, поділившись уривками з книг, які ви можете знайти у наших фондах. Читає та робить запис аудіопроєкту його авторка, співробітниця відділу соціокультурної діяльності Центральної бібліотеки - Валерія Багаєва.

Сучасна класика, монументальний шедевр, що увійшов, як і багато інших книги Мітчелла, в шортліст Букерівської премії. У 2012 році роман був екранізований Томом Тиквером і братами Вачовскі (У ролях Том Хенкс, Хеллі Беррі, Х'ю Грант, Джим Бродбент, Бен Уішоу, Хьюго Уівінг, Сьюзен Сарандон), ставши, при бюджеті понад 100 мільйонів доларів, найдорожчим незалежним фільмом в історії кінематографа .Хмарний атлас подібний дзеркальному лабіринту, в якому перегукуються, нашаровуючись один на одного, шість голосів нотаріуса середини дев'ятнадцятого століття, що повертається в США з Австралії; молодого композитора, вимушеного торгувати душею і тілом в Європі між світовими війнами; журналістки в Каліфорнії 1970-х, що розкриває корпоративну змову; дрібного видавця нашого сучасника, який примудрився зірвати банк на бандитській автобіографії Удар кастетом і біжить від кредиторів; клону-прислуги з підприємства швидкого харчування в Кореї країні переміг кіберпанку; і гавайського козопаса на заході цивілізації.