10 Груд 2020
Цифрова освіта дніпрян в умовах карантину

10 грудня 2020 року співробітники відділу соціокультурної діяльності Дніпровської Центральної міської бібліотеки – Ольга Манько та Ірина Єфремова взяли участь у вебінарі «Розбудова Мережі хабів цифрової освіти», що проводився головним тренінговим центром ВГО Українська бібліотечна асоціація.  Головна мета онлайн зустрічі - визначення алгоритму спільних дій зі створення офіційних хабів цифрової освіти та окреслення переваг для бібліотек – амбасадорів проєкту «Дія. Цифрова освіта».

У лютому 2020 року Центральна міська бібліотека та її філії приєднались до мережі хабів цифрової освіти.

Сьогодні, у зв’язку з карантинними обмеженнями, фахівці тренінгового центру Дніпровської Центральної міської бібліотеки консультують користувачів онлайн та рекомендують долучитись до проєкту «Дія. Цифрова освіта» всім дніпрянам, хто ще не долучився.

Найважливіша інформація у форматі освітніх серіалів із залученням українських зірок стане у нагоді всім, хто прагне освоїти базові цифрові навички, дізнатись про безпеку дітей в інтернеті та онлайн-інструменти протидії домашньому насильству, як стати YouTube-блогером або як сплатити комуналку онлайн. Щомісяця на сайті https://osvita.diia.gov.ua з’являється новий освітній серіал, тож саме час приділити увагу самоосвіті. Це унікальна можливість отримати важливі знання безкоштовно і не виходячи з дому. Для цього потрібен лише доступ до мережі Інтернет та смартфон.

Співробітники тренінгового центру Дніпровської Центральної міської бібліотеки залюбки допоможуть всім охочим опанувати ту чи іншу тему, консультуючи користувачів онлайн. Консультацію можна отримати за телефоном: (056) 740-38-76 або написавши у приватні повідомлення на Facebook чи Instagram.

Довідка: Хаби цифрової освіти — це місця, куди може завітати кожен громадянин, безкоштовно отримати доступ до сайту «Дія.Цифрова освіта» та пройти навчання з цифрової грамотності, отримавши консультації з боку працівників. Під час карантинних обмежень консультування користувачів відбувається дистанційно.

#cyfra_library