17 Груд 2020
Андрій Бачинський. Зустріч з автором, презентація книг

Сьогодні, напередодні Дня Святого Миколая до Дніпровської Центральної міської бібліотеки завітав автор популярних українських дитячих книг Андрій Бачинський. Презентація пройшла завдяки Видавництву Старого Лева у Дніпрі.

Не дивлячись на незначну кількість присутніх через дотримання карантинних обмежень,  захід виявився напрочуд захопливим. Говорили про дитинство і пригоди (серія книг «Детективи з Артеку»), недитячу повість «140 децибелів тиші» (дитяча книга року ВВС Україна - 2015), поєднання пригодницької художньої і навчальної літератури і повість «З Ейнштейном у рюкзаку», різницю між сучасною дитячою літературою і класичними дитячими творами, а також торкнулись теми майбутніх свят (збірка оповідань «Коли сніг пахне мандаринками»).

Запрошуємо наших читачів ознайомитись із творами Андрія Бачинського до нашого закладу за адресою: вул. Воскресенська, 23. 
Графік роботи читальні: Вт.-Нд.: з 10:00 до 18:00, Пн.: вихідний

Довідка:
Андрій Бачинський - український письменник, відомий творами дитячої та підліткової літератури. Народився у місті Калуші на Івано-Франківщині. У дитинстві мав два захоплення — читати пригодницько-фантастичні книжки і конструювати різноманітні радіоприлади. Закінчив радіо-технічний факультет «Львівської політехніки». Але врешті перше дитяче захоплення перемогло, і інженер-конструктор електронних приладів перетворився на дитячого письменника.

Перша книжка «Неймовірні пригоди Остапа і Даринки» побачила світ 2011 року. У 2014 та 2017 роках у «Видавництві Старого Лева» вийшли дві частини популярної дитячої пригодницької книги «Детективи в Артеку». 2015 року підліткова книжка Андрія Бачинського «140 децибелів тиші» стала переможцем премії Дитяча Книжка року ВВС.